Los pedidos realizados a partir del 4 de agosto, se servirán durante la primera quincena de septiembre.
Showing 1 - 9 of 11 items
Reviews
 • Pakiet Poszewka na Poduszkę Gravity

  1 Recenzje

  Poszewka na poduszkę 50cm x 50cm wykonana z tkaniny barwionej w masie. Dodatek, który stanie się nieodzownym elementem Twojej sofy. Można go również połączyć z pasującym modelem GRAVITY Salvasofá. Dostępny w 14 kolorach.

  10,53 € 13,16 €
 • Narzuta Magic Cover Nube

  16 Recenzje

  Magic Cover Nube to narzuta o większych wymiarach, przeznaczona do pełnego pokrycia sofy lub foteli, w których można mieć problemy z dopasowaniem standardowych pokrowców na sofy ze względu na ich nieregularne kształty, specjalne konstrukcje lub bardzo duże rozmiary. W bardzo dużych sofach można umieścić kilka narzut Magic Cover, aby całkowicie je przykryć.

  14,21 € 21,86 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Relax Atlas

  5 Recenzje

  Uniwersalny pokrowiec na sofę model Atlas z dwustronnej tkaniny, pasuje do sofy Relax, fotela lub sofy 1-osobowej.

  23,50 € 29,37 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Klippan

  9 Recenzje

  Dwustronny pokrowiec na sofę Klippan, dostępny w 6 różnych kolorach, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej dekoracji i tapicerki Twojej sofy. Niedrogi i łatwy w założeniu pokrowiec, idealny do codziennego użytku i specjalnych okazji. Osiąga nienaganny efekt, a tym samym chroni sofę przed uszkodzeniem i plamami. Sofie wygody i komfortu.

  24,35 € 30,44 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Relax Alma

  11 Recenzje

  Przykryj sofę lub fotel szybko i łatwo w ciągu kilku sekund. Dostępny w czterech kolorach, aby odświeżyć sofę dzięki temu nowoczesnemu i oryginalnemu pokryciu. Możesz założyć go w moment, a wynik będzie idealny. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  28,82 € 32,02 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Atlas

  2 Recenzje

  Dwustronny pokrowiec na sofę ATLAS lub pokrowiec na sofę idealny do przykrycia sof 2-, 3- i 4-osobowych. Doskonałej jakości okrycie sof. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

  31,31 € 39,14 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Alma

  15 Recenzje

  Pokrowiec dwustronny na sofę ALMA, odpowiedni dla sof 2-, 3- i 4-osobowych. Dostępny w czterech kolorach, aby odświeżyć sofę dzięki temu nowoczesnemu i oryginalnemu pokryciu. Możesz założyć go w moment, a wynik będzie idealny. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu. Nie trać tej okazji!

  43,25 € 48,06 €
 • Pokrowiec na szezlong Atlas XL

  1 Recenzje

  Pokrycie szezlonga Atlas XL umożliwia przykrycie sof z oparciem do 3 metrów. Niedrogie pokrowce na szezlong z barwionej przędzy, dostępne w szerokiej gamie kolorów.  

  49,77 € 62,21 €
 • Pokrowiec na szezlong Paula

  10 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong model Paula pozwoli nam w szybki i elegancki sposób przykryć naszą sofę.

  70,27 € 82,67 €
Showing 1 - 9 of 11 items
Product successfully added to the product comparison!