Showing 1 - 9 of 14 items
Reviews
  • Pakiet Poszewka na Poduszkę Gravity

    5 Recenzje

    Poszewka na poduszkę 50cm x 50cm wykonana z tkaniny barwionej w masie. Dodatek, który stanie się nieodzownym elementem Twojej sofy. Można go również połączyć z pasującym modelem GRAVITY Salvasofá. Dostępny w 13 kolorach.

    10,53 € 13,16 €
  • Pokrycie Dwustronny Relaks Maui

    3 Recenzje

    Pokrycie Dwustronny Relaks Maui, idealne do sof 1-osobowych, foteli do masażu i innych foteli. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Inoltre, essendo reversibile, riceverai due colori in un unico copridivano.

    17,48 € 21,84 €
  • Ochraniacz na sofę Buddy Pet

    Nakładka ochronna na sofę BUDDY to idealne rozwiązanie, które chroni sofę przed zużyciem i sierścią zwierząt, jednocześnie utrzymując ją w nieskazitelnym stanie. Nakładka z łatwością dopasowuje się do każdej sofy i zawiera antypoślizgowe silikonowe mikrokropki z tyłu, które utrzymują ją na miejscu. Dzięki wyjątkowo grubej wyściółce może być również...

    21,87 € 27,34 €
  • Pokrycie Dwustronny Maui

    2 Recenzje

    Pokrycie Dwustronny Maui, odpowiednie dla sof 2, 3 i 4 osobowych. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

    22,37 € 27,96 €
  • Pokrowiec na pufę Relive

    150 Recenzje

    Pokrowiec Relive wykonany jest z super elastycznej tkaniny dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy . Dopasuj go do wybranej narzuty na sofę.

    22,72 € 30,29 €
  • Dwustronny pokrowiec na sofę Relax Atlas

    5 Recenzje

    Uniwersalny pokrowiec na sofę model Atlas z dwustronnej tkaniny, pasuje do sofy Relax, fotela lub sofy 1-osobowej.

    23,50 € 29,37 €
  • Dwustronny pokrowiec na sofę Relax Alma

    11 Recenzje

    Przykryj sofę lub fotel szybko i łatwo w ciągu kilku sekund. Dostępny w czterech kolorach, aby odświeżyć sofę dzięki temu nowoczesnemu i oryginalnemu pokryciu. Możesz założyć go w moment, a wynik będzie idealny. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

    28,82 € 32,02 €
  • Dwustronny pokrowiec na sofę Atlas

    2 Recenzje

    Dwustronny pokrowiec na sofę ATLAS lub pokrowiec na sofę idealny do przykrycia sof 2-, 3- i 4-osobowych. Doskonałej jakości okrycie sof. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

    31,31 € 39,14 €
  • Pokrowiec na szezlong Maui

    9 Recenzje

    Pokrowiec na szezlong model Maui, wykonany z wyjątkowo miękkiej pikowanej tkaniny. Możliwość dostosowania do każdego kształtu sofy. System regulacji z paskami na plecy dla idealnego dopasowania.

    37,81 € 47,26 €
Showing 1 - 9 of 14 items
Product successfully added to the product comparison!