Showing 1 - 9 of 11 items
Reviews
 • Pakiet Poszewka na Poduszkę Gravity

  5 Recenzje

  Poszewka na poduszkę 50cm x 50cm wykonana z tkaniny barwionej w masie. Dodatek, który stanie się nieodzownym elementem Twojej sofy. Można go również połączyć z pasującym modelem GRAVITY Salvasofá. Dostępny w 13 kolorach.

  10,53 € 13,16 €
 • Pokrowiec na siedzisko i oparcie Bali

  3 Recenzje

  Pokrowiec na poduszkę na siedzisko i oparcie jest idealną opcją do odnowienia i spersonalizowania sofy z łatwością i możliwością dostosowania. Wykonany z wieloelastycznej tkaniny z bawełny, poliestru i elastomeru, idealnie dopasowuje się do kształtu siedziska i oparcia. Do wyboru jest szeroka gama kolorów.

  11,48 € 12,76 €
 • Pokrycie Dwustronny Relaks Maui

  4 Recenzje

  Pokrycie Dwustronny Relaks Maui, idealne do sof 1-osobowych, foteli do masażu i innych foteli. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Inoltre, essendo reversibile, riceverai due colori in un unico copridivano.

  17,48 € 21,84 €
 • Ochraniacz na sofę Buddy Pet

  Nakładka ochronna na sofę BUDDY to idealne rozwiązanie, które chroni sofę przed zużyciem i sierścią zwierząt, jednocześnie utrzymując ją w nieskazitelnym stanie. Nakładka z łatwością dopasowuje się do każdej sofy i zawiera antypoślizgowe silikonowe mikrokropki z tyłu, które utrzymują ją na miejscu. Dzięki wyjątkowo grubej wyściółce może być również...

  21,87 € 27,34 €
 • Pokrycie Dwustronny Maui

  3 Recenzje

  Pokrycie Dwustronny Maui, odpowiednie dla sof 2, 3 i 4 osobowych. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  22,37 € 27,96 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Relax Alma

  12 Recenzje

  Przykryj sofę lub fotel szybko i łatwo w ciągu kilku sekund. Dostępny w czterech kolorach, aby odświeżyć sofę dzięki temu nowoczesnemu i oryginalnemu pokryciu. Możesz założyć go w moment, a wynik będzie idealny. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  28,82 € 32,02 €
 • Pokrowiec na szezlong Maui

  10 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong model Maui, wykonany z wyjątkowo miękkiej pikowanej tkaniny. Możliwość dostosowania do każdego kształtu sofy. System regulacji z paskami na plecy dla idealnego dopasowania.

  39,28 € 49,10 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Alma

  16 Recenzje

  Pokrowiec dwustronny na sofę ALMA, odpowiedni dla sof 2-, 3- i 4-osobowych. Dostępny w czterech kolorach, aby odświeżyć sofę dzięki temu nowoczesnemu i oryginalnemu pokryciu. Możesz założyć go w moment, a wynik będzie idealny. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu. Nie trać tej okazji!

  43,25 € 48,06 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Estivella...

  Odmień swój salon dzięki naszemu odpornemu na plamy pokrowcowi na sofę Estivella. Jego gładka i miękka tekstura zapewnia uczucie świeżości i komfortu. Pokrowiec jest wykonany z lekkiego, odpornego na plamy i ciecze materiału. System kieszeni pozwala na idealne dopasowanie, dzięki czemu montaż jest szybki i łatwy.

  43,46 € 48,29 €
Showing 1 - 9 of 11 items
Product successfully added to the product comparison!