Showing 1 - 3 of 3 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Pokrowiec na sofę Kivik  

 • Pokrowiec na sofę Kivik Willow

  19 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  63,82 €
 • Pokrowiec na sofę Kivik Render

  56 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Render odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  71,04 €
 • Pokrowiec na sofę Moduł 1-osobowy Kivik...

  12 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  48,25 €
Showing 1 - 3 of 3 items

Czy masz sofę IKEA KIVIK? Teraz możesz odnowić lub zabezpieczyć tapicerkę swojej sofy Kivik w mniej niż minutę i z nienagannym efektem. W Maxipokrowce zaprojektowaliśmy elastyczny pokrowiec na wymiar tej sofy. Dostępna w wielu kolorach i tkaninach.

Product successfully added to the product comparison!