Showing 1 - 3 of 3 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Pokrowiec na sofę Kivik  

 • Pokrowiec na sofę Kivik Willow

  19 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  63,82 €
 • Pokrowiec na sofę Kivik Render

  56 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Render odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  71,04 €
 • Pokrowiec na sofę Moduł 1-osobowy Kivik...

  12 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  48,25 €
Showing 1 - 3 of 3 items

Pokrowce Kivik są idealne dla sofy Ikea, ponieważ są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały. W Maxipokrowce pomyśleliśmy o Tobie i Twoim komforcie, dlatego chcemy, abyś otrzymał idealny pokrowiec na sofę o najlepszej możliwej jakości. Nasze usługi są bezkonkurencyjne, a opinie naszych klientów nas potwierdzają.

Jeśli posiadasz sofę, zwłaszcza jeśli mieszkasz w domu z innymi ludźmi lub zwierzętami, wiesz, jak ważne są pokrowce na sofy. Te akcesoria pozwalają chronić cenną sofę przed wszelkimi uszkodzeniami: płynami, włosami, brudem, zadrapaniami, uderzeniami, resztkami jedzenia i wieloma innymi. Jak widać, pokrowce na sofy to długoterminowa inwestycja, ponieważ dzięki nim będziesz mieć pewność, że sofa lub fotel są czyste i zadbane

Kup pokrowce na sofy Kivik online i udekoruj swój salon na nowo

Do tej pory zakup pokrowców na sofy online mógł być trudny, ponieważ nie miałeś wystarczających informacji lub porad.

W Maxipokrowce ułatwiamy to dzięki naszemu obszernemu katalogowi online, szybkiej i łatwej metodzie płatności oraz bezpłatnej wysyłce od 50 €. Do tego wszystkiego dodajemy naszą telefoniczną obsługę klienta, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub procesu płatności, z przyjemnością pomożemy Ci dzwoniąc na 960707757.

W Maxipokrowce postawiliśmy sobie za cel zaoferowanie najlepszego katalogu pokrowców Ikea Kivik specjalnie dla Twojej sofy. Jeśli kupiłeś sofę Ikea Kivik i potrzebujesz konkretnego pokrowca, ponieważ reszta nie pasuje, przynosimy Ci rozwiązanie.

W rzeczywistości nie tylko chcemy, aby pokrowiec pasował do Twojej sofy, ale oferujemy go również w różnych kolorach. W ten sposób będziesz mógł dostosować go do swojego salonu, uzyskując atmosferę, której szukasz, aby się zrelaksować i cieszyć. Teraz możesz uczynić swoją sofę częścią dekoracji.

Jakby tego było mało, oferujemy możliwość uzyskania pokrowca na krzesło wykonanego z tych samych materiałów i w tym samym kolorze, aby osiągnąć wyjątkową harmonię. Dołącz do nowych trendów w dekoracji wnętrz i stwórz wyjątkową, spokojną atmosferę, w której będziesz mógł odpocząć od codzienności.

Możesz być także zainteresowany: naszą sekcją elastycznych pokrowców na sofy.

Jakość i komfort dzięki pokrowcowi na szezlong Kivik

Pokrowiec na sofę z szezlongiem Kivik to najlepsze rozwiązanie wszystkich problemów. Sofy tego typu są czasami trudne do pokrycia, ponieważ wymagają bardzo specyficznego artykułu, który idealnie dopasowuje się do ich wielkości, wymiarów i kształtu. W Maxifundas oferujemy idealny model, zaprojektowany specjalnie dla tego modelu sofy.

Kiedy użyjesz go po raz pierwszy, zobaczysz, jak wszechstronne są. Pokrowce na szezlongi Kivik uwzględniają potrzeby użytkownika, dlatego są wykonane z elastycznych i wytrzymałych materiałów. Są bardzo łatwe do zakładania i zdejmowania, można je prać dowolną ilość razy, zawsze uważając, aby nie przekroczyć 30 stopni Celsjusza.

Są one dostępne w różnych opcjach, a można je wybrać zgodnie z ich głównymi cechami:


- W zależności od modelu: pokrowce Kivik Render lub Willow, dla obu sof Ikea.

- W zależności od rozmiaru: dostępne w dwóch formatach, 3-osobowe pokrowce Kivik i 2-osobowe pokrowce Kivik.

- Według koloru: mamy szeroką gamę kolorów, które idealnie pasują do Twojego salonu. Są to głównie ciepłe i komfortowe kolory, które poprawiają samopoczucie, ale można je również kupić w kolorze niebieskim lub zielonym, jeśli wolisz.

Nasze pokrowce na sofy są wykonane z bawełny, poliestru i elastomeru, dzięki czemu zawsze zapewniają najwyższy komfort i wytrzymałość. Krótko mówiąc, idealny pokrowiec na sofę Ikea Kivik.

Możesz być także zainteresowany: naszą sekcją super rozciągliwych pokrowców na sofy.

Wybierz pokrowiec na sofę Kivik z Ikea i przekształć ją według własnych upodobań.

Możliwość personalizacji salonu, a w szczególności sofy, jest bezcenna. Dobre samopoczucie jest najważniejsze w domu i nikt nie powinien mieć sofy, która nie pasuje idealnie do pomysłu, który miał w głowie od pierwszej chwili.

Dlatego w Maxipokrowce chcemy ci pomóc. Sofy Ikea są wyjątkowe, ponieważ mają wszystko: komfort, przestrzeń, wszechstronność, odporność, ... Jednak brakuje im czegoś, aby osiągnąć doskonałość. Nazywa się to pokrowcem Kivik i można go kupić online na tej stronie.

Nigdy nie miałeś tak łatwo, jeśli chodzi o dekorowanie salonu i ochronę sofy w tym samym czasie, ale z naszą pomocą nie będziesz miał więcej problemów. Teraz możesz wybrać każdy aspekt, od rozmiaru po kolor. Co więcej, masz możliwość robienia zakupów online w zaciszu własnego domu.Pokrowiec Kivik to brakujące akcesorium w Twoim domu. Oferuje wiele korzyści, takich jak zawsze czysta sofa i możliwość udekorowania salonu lub pokoju dziennego według własnych upodobań. Cokolwiek potrzebujesz, w Maxipokrowce zawsze chcemy zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość.

Jeśli już podjąłeś decyzję, nie wahaj się dłużej: kup pokrowiec na sofę Ikea online i popraw jakość swojego życia. Dostarczamy na terenie całej Hiszpanii z wyjątkiem Wysp Kanaryjskich, Ceuty i Melilli. Twój następny pokrowiec na sofę czeka na Ciebie.

Product successfully added to the product comparison!