Showing 1 - 2 of 2 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

System Duo 

Showing 1 - 2 of 2 items

Dwuczęściowe pokrowce na sofy Bikini Duo System

Pokrowce duo system składają się z dwóch części, jednej do pokrycia ramy i jednej na poduszkę, w wyniku czego sofa zyskuje nowy wygląd w bardzo krótkim czasie.

Zakup standardowych pokrowców na sofy oznacza ochronę i renowację przestrzeni, to prawda, ale oddzielny pokrowiec na poduszkę dodaje kolejną zaletę: możliwość, że kolor ramy i siedziska może nie być taki sam. Wyobraź sobie, jaki oryginalny efekt!

Lepsze możliwości adaptacji dzięki pokrowcom na sofy z oddzielnymi poduszkami

Czy będzie pasować do kształtu mojej sofy? Pokrowiec na sofę dwuczęściową lub bikini jest wykonany z elastycznej tkaniny, która zapewnia doskonałe dopasowanie do sof o standardowych wymiarach.

Jak założyć dwuczęściowy pokrowiec na sofę? To bardzo proste! Pokrowiec na ramę umieszcza się na ramie i dopasowuje aż do uzyskania pożądanego rezultatu. Następnie umieszcza się pokrowiec na poduszkę siedziska, który wkłada się w obszar siedziska, ten element będzie tym, który mocuje całość i zapobiega jej przesuwaniu się.

Dlaczego warto wybrać pokrowce Duo System na sofę?

Pokrowce na sofy Duo są bardzo interesującą opcją, jeśli masz sofę, w której poduszki siedziska są luźne i nie wchodzą pod oparcie. Zapoznaj się z katalogiem pokrowców na sofy Duo System dostępnym w Maxipokrowce i znajdź idealny pokrowiec na sofę w całości wykonany na miarę.

Dostępne dla sof 1-osobowych, 2-osobowych i 3-osobowych.

Product successfully added to the product comparison!