Showing 1 - 3 of 3 items

Filtr produktów

Reviews

Pokrowiec na sofę Tidafors 

 • Pokrowiec na sofę Tidafors Render

  72 Recenzje

  Pokrowiec na sofę RENDER odpowiedni dla sofy TIDAFORS, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Tidafors za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  71,09 €
 • Pokrowiec na sofę Tidafors Emilia

  14 Recenzje

  Pokrowiec na sofę EMILIA odpowiedni dla sofy TIDAFORS, wykonany z elastycznej tkaniny; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Tidafors za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  85,28 €
 • Pokrowiec na sofę Tidafors Willow

  13 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy TIDAFORS, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Tidafors za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  73,80 €
Showing 1 - 3 of 3 items

Szukasz regulowanego pokrowca do swojej sofy IKEA model TIDAFORS? W Maxipokrowce zaprojektowaliśmy elastyczny pokrowiec na wymiar dopasowany do tej sofy. Odnów lub zabezpiecz tapicerkę swojej sofy TIDAFORS w mniej niż minutę i z nienagannym efektem. Wybierz spośród wielu kolorów i materiałów.

Product successfully added to the product comparison!