Showing 1 - 9 of 27 items

Pokrowiec na Szezlong 

 • Pokrowiec elastyczny na szezlong Vega

  18 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na szezlong Vega. Tym pokrowcem całkowicie zakryjesz szezlong. Wykonany z elastycznej tkaniny; maksymalna możliwość dopasowania do kształtu sofy. Chroń lub odnów tapicerkę szezlonga, założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a osiągniesz bezkonkurencyjny efekt.

  73,15 € 81,28 €
 • Pokrowiec na mini szezlong Bali

  3 Recenzje

  Pokrowiec na mini szezlong Bali. Wieloelastyczny pokrowiec przeznaczony do całkowitego przykrycia mini szezlonga, odpowiedni do szezlongów o długości do 210 cm. Maksymalna ochrona i całkowita renowacja szezlonga. Pokrowiec ten jest między innymi kompatybilny z sofą Ikea model Bollstanäs.

  73,65 € 81,83 €
 • Pokrowiec elastyczny na szezlong Strada

  210 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na szezlong Strada. Tym pokrowcem całkowicie zakryjesz szezlong. Wykonany z elastycznej tkaniny; maksymalna możliwość dopasowania do kształtu sofy. Chroń lub odnów tapicerkę szezlonga, założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a osiągniesz bezkonkurencyjny efekt.

  87,73 € 97,48 €
 • Pokrowiec elastyczny na szezlong Render

  41 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na szezlong Render. Tym pokrowcem całkowicie zakryjesz szezlong. Wykonany z materiału multielastycznego; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy i idealne rozwiązanie dla najbardziej obszernych sof. Chroń lub odnów tapicerkę szezlonga.

  118,47 € 131,63 €
 • Fotel szezlong Milos Superelastic

  Fotel szezlong Milos Superelastic. Pokrowiec zaprojektowany z super rozciągliwej tkaniny, oferujący całkowitą ochronę szezlonga i renowację w ciągu kilku sekund. Do wyboru są różne kolory.

  132,84 € 147,60 €
 • Pokrowiec na sofę szezlong Friheten Bali

  Pokrowiec na sofę szezlong Friheten Bali. Przekształć i chroń swoją sofę dzięki naszemu elastycznemu pokrowcowi na sofę zaprojektowanemu specjalnie dla modelu Friheten Chaise Longue. Ten pokrowiec zapewnia idealne dopasowanie, poprawiając estetykę salonu, jednocześnie chroniąc meble przed codziennym zużyciem. Idealny dla rodzin z dziećmi i zwierzętam

  101,63 € 112,93 €
 • Pokrowiec superelastyczny na szezlong Vector

  15 Recenzje

  Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach dla lepszej adaptacji, wyposażony w sześć pianek poliuretanowych, które zapewniają idealne dopasowanie i podparcie szezlonga. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  157,28 € 174,76 €
 • Pokrowiec superelastyczny na szezlong Relive

  147 Recenzje

  Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z tkaniny superelastycznej we wszystkich kierunkach dla lepszej adaptacji, wyposażony w sześć pianek poliuretanowych, zapewniających idealne dopasowanie i podparcie szezlonga. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz doskonały efekt.

  137,19 € 152,43 €
 • Pokrowiec Na Kanapę Chaise Longue...

  5 Recenzje

  Pokrowiec Na Kanapę Chaise Longue Super-Stretch Índigo. Pokrowiec na kanapę wykonany z niezwykle rozciągliwej tkaniny dla większego dopasowania we wszystkich kierunkach. Zawiera pianki poliuretanowe i taśmy elastyczne dla idealnego wsparcia. Jednoczęściowy i dostępny w 11 różnych kolorach do wyboru.

  122,59 € 136,21 €
Showing 1 - 9 of 27 items

Produkt ekskluzywny. Pokrowiec na szezlong zapewnia dodatkową ochronę i funkcjonalność sofy. Kup pokrowiec w najlepszej cenie.

Product successfully added to the product comparison!