Los pedidos realizados a partir del 4 de agosto, se servirán durante la primera quincena de septiembre.
Showing 1 - 9 of 18 items
Reviews

Pokrowiec na Szezlong 

 • Pokrowiec Na Kanapę Chaise Longue...

  Pokrowiec Na Kanapę Chaise Longue Super-Stretch Índigo. Pokrowiec na kanapę wykonany z niezwykle rozciągliwej tkaniny dla większego dopasowania we wszystkich kierunkach. Zawiera pianki poliuretanowe i taśmy elastyczne dla idealnego wsparcia. Jednoczęściowy i dostępny w 11 różnych kolorach do wyboru.

  136,21 €
 • Pokrowiec na szezlong Paula XL

  7 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong Paula XL umożliwia przykrycie sof z oparciem o długości do 3 metrów. Maksymalny komfort dzięki tkaninie „Chenille”.

  82,07 € 96,55 €
 • Pokrowiec na szezlong Paula

  10 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong model Paula pozwoli nam w szybki i elegancki sposób przykryć naszą sofę.

  70,27 € 82,67 €
 • Pokrowiec elastyczny na szezlong Strada

  198 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na szezlong Strada. Tym pokrowcem całkowicie zakryjesz szezlong. Wykonany z elastycznej tkaniny; maksymalna możliwość dopasowania do kształtu sofy. Chroń lub odnów tapicerkę szezlonga, założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a osiągniesz bezkonkurencyjny efekt.

  83,10 €
 • Pokrowiec elastyczny na szezlong Vega

  2 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na szezlong Vega. Tym pokrowcem całkowicie zakryjesz szezlong. Wykonany z elastycznej tkaniny; maksymalna możliwość dopasowania do kształtu sofy. Chroń lub odnów tapicerkę szezlonga, założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a osiągniesz bezkonkurencyjny efekt.

  76,04 €
 • Pokrowiec superelastyczny na szezlong Vector

  15 Recenzje

  Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach dla lepszej adaptacji, wyposażony w sześć pianek poliuretanowych, które zapewniają idealne dopasowanie i podparcie szezlonga. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  174,76 €
 • Pokrowiec superelastyczny na szezlong Relive

  119 Recenzje

  Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z tkaniny superelastycznej we wszystkich kierunkach dla lepszej adaptacji, wyposażony w sześć pianek poliuretanowych, zapewniających idealne dopasowanie i podparcie szezlonga. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz doskonały efekt.

  121,47 €
 • Szezlong Morgan multielasyczny pokrowiec...

  2 Recenzje

  Pokrowiec Morgan Szezlong wykonany jest z elastycznej tkaniny szenilowej. Nada on Twojej sofie elegancki i oryginalny wygląd. Odporność, trwałość i jakość zapewniona. Dopasowuje się do wszystkich kształtów sofy dzięki zastosowaniu multielastycznej tkaniny, która rozciąga się zarówno w poziomie, jak i w pionie. Łatwy do założenia i prania.

  86,43 € 141,70 €
 • Pokrowiec elastyczny na szezlong Render

  33 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na szezlong Render. Tym pokrowcem całkowicie zakryjesz szezlong. Wykonany z materiału multielastycznego; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy i idealne rozwiązanie dla najbardziej obszernych sof. Chroń lub odnów tapicerkę szezlonga.

  131,63 €
Showing 1 - 9 of 18 items

Produkt ekskluzywny. Pokrowiec na szezlong zapewnia dodatkową ochronę i funkcjonalność sofy. Kup pokrowiec w najlepszej cenie.

Product successfully added to the product comparison!