Showing 1 - 15 of 25 items
Reviews

Pokrowce 

 • Pokrowiec na sofę Relax Viena

  22 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Relax Viena. Dzięki tej wspaniałej propozycji w zaledwie kilka sekund pokryjesz swój fotel relaksacyjny, fotel wypoczynkowy lub sofę 1-osobową. Dostępne w 10 kolorach, aby odnowić Twój fotel z nienagannym rezultatem. Dodatkowo, osłona podłokietnika posiada kieszenie do przechowywania.

  32,48 €
 • Uniwersalny pokrowiec na sofę Viena

  25 Recenzje

  Uniwersalny pokrowiec na sofę Viena. Pokrowiec na sofę nadaje się na sofy 2, 3 i 4 osobowe. Chroń swoją sofę w szybki, prosty i oryginalny sposób dzięki temu pokrowcowi na sofę, dostępnemu w dziesięciu kolorach, które można łączyć z każdym rodzajem dekoracji.

  44,11 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Paula

  12 Recenzje

  Pokrowiec na fotel Relax Paula. Obowiązuje dla fotela relaksacyjnego, fotela wypoczynkowego lub sofy 1 osobowej. Żakardowa tkanina szenilowa, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Doskonała opcja na szybkie i łatwe przykrycie fotela. Dodatkowo, osłona podłokietnika posiada kieszenie do przechowywania.

  43,90 €
 • Uniwersalny pokrowiec Paula

  14 Recenzje

  Uniwersalny pokrowiec Paula. Praktyczny pokrowiec na sofę, idealny do przykrycia sofy 2, 3 i 4 osobowej o nieregularnych kształtach. Salvasofá wykonane z żakardowej tkaniny szenilowej dostępne w 15 różnych kolorach, aby połączyć w każdym rodzaju środowiska.

  60,52 €
 • Pokrycie antypoślizgowe Dolce

  1 Recenzje

  Pokrycie antypoślizgowe Dolce, odpowiednie dla sof 2, 3 i 4 osobowych. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina o aksamitnym dotyku, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Dzięki antypoślizgowemu podkładowi będzie idealnym sprzymierzeńcem do pokrycia sof skórzanych lub wykonanych z imitacji skóry.

  36,24 €
 • Pokrycie Dwustronny Relaks Couch Cover

  Pokrycie Dwustronny Relaks Couch Cover, idealne do sof 1-osobowych, foteli do masażu i innych foteli. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  19,93 €
 • Pokrowiec na szezlong Paula XL

  7 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong Paula XL umożliwia przykrycie sof z oparciem o długości do 3 metrów. Maksymalny komfort dzięki tkaninie „Chenille”.

  82,07 € 96,55 €
 • Pokrowiec na szezlong Paula

  9 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong model Paula pozwoli nam w szybki i elegancki sposób przykryć naszą sofę.

  70,27 € 82,67 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Alma

  14 Recenzje

  Pokrowiec dwustronny na sofę ALMA, odpowiedni dla sof 2-, 3- i 4-osobowych. Dostępny w czterech kolorach, aby odświeżyć sofę dzięki temu nowoczesnemu i oryginalnemu pokryciu. Możesz założyć go w moment, a wynik będzie idealny. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu. Nie trać tej okazji!

  43,25 € 48,06 €
 • Pokrowiec na sofę Relax Gravity

  1 Recenzje

  Uniwersalny pokrowiec na sofę Gravity, idealny na fotel Relax, Orejero lub nasofę 1-osobową. Doskonały model na pokrycie i zabezpieczenie krzesła w szybki, prosty i oryginalny sposób. Tkany z barwionej przędzy, dostępny w nieskończonej liczbie kolorów. Idealnie pasuje do Uniwersalnego pokrowca na sofę Gravity .

  25,36 €
 • Pokrycie antypoślizgowe Slam

  1 Recenzje

  Pokrycie antypoślizgowe Slam, odpowiedni dla sof 2, 3 i 4 osobowych. Wyściełany pokrowiec na sofę wykonany w technologii teflonowej, która odpycha wodę i ułatwia usuwanie plam. Dzięki antypoślizgowemu podkładowi i tylnym paskom uzyskasz doskonałe wsparcie i ułożenie.

  29,08 €
 • Pokrycie antypoślizgowe Relaks Dolce

  1 Recenzje

  Pokrycie antypoślizgowe Relaks Dolce, idealne do sof 1-osobowych, foteli do masażu i innych foteli. Wyjątkowo miękka i pikowana tkanina o aksamitnym dotyku, dostępna w 6 kolorach. Łatwe zakładanie i pranie. Dodatkowo dzięki antypoślizgowemu podkładowi doskonale sprawdzi się na sofach ze skóry i imitacji skóry.

  26,84 €
 • Antypoślizgowy ochraniacz na sofę Slam

  Antypoślizgowy ochraniacz na sofę Slam, idealne do sof 1-osobowych, foteli do masażu i innych foteli. Tkanina wykonana w technologii teflonowej, która odpycha wodę i ułatwia usuwanie plam z produktu. Dodatkowo tył tej salvasofy jest antypoślizgowy, dzięki czemu unikniemy ruchów podczas użytkowania.

  22,36 €
 • Antypoślizgowy pokrowiec na szezlong Dolce

  Pokrowiec na szezlong model Dolce, wykonany z wyjątkowo miękkiej pikowanej tkaniny o aksamitnym dotyku. Możliwość dostosowania do każdego kształtu sofy. Antypoślizgowy podkład i system regulacji z paskami na plecy dla idealnego dopasowania.

  69,32 €
 • Pokrycie Dwustronny Couch Cover

  Pokrycie Dwustronny Couch Cover, odpowiednie dla sof 2, 3 i 4 osobowych. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  25,36 €
Showing 1 - 15 of 25 items

Chroń swoje sofy szybko i skutecznie. Dzięki pokrowcowi na sofy zyskujesz dodatkową ochronę bez całkowitego ukrywania sofy.

Product successfully added to the product comparison!