Los pedidos realizados a partir del 4 de agosto, se servirán durante la primera quincena de septiembre.
Showing 1 - 9 of 25 items
Reviews

Pokrowce 

 • Pokrowiec na sofę Relax Viena

  22 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Relax Viena. Dzięki tej wspaniałej propozycji w zaledwie kilka sekund pokryjesz swój fotel relaksacyjny, fotel wypoczynkowy lub sofę 1-osobową. Dostępne w 10 kolorach, aby odnowić Twój fotel z nienagannym rezultatem. Dodatkowo, osłona podłokietnika posiada kieszenie do przechowywania.

  32,48 €
 • Uniwersalny pokrowiec na sofę Viena

  25 Recenzje

  Uniwersalny pokrowiec na sofę Viena. Pokrowiec na sofę nadaje się na sofy 2, 3 i 4 osobowe. Chroń swoją sofę w szybki, prosty i oryginalny sposób dzięki temu pokrowcowi na sofę, dostępnemu w dziesięciu kolorach, które można łączyć z każdym rodzajem dekoracji.

  44,11 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Paula

  12 Recenzje

  Pokrowiec na fotel Relax Paula. Obowiązuje dla fotela relaksacyjnego, fotela wypoczynkowego lub sofy 1 osobowej. Żakardowa tkanina szenilowa, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Doskonała opcja na szybkie i łatwe przykrycie fotela. Dodatkowo, osłona podłokietnika posiada kieszenie do przechowywania.

  43,90 €
 • Uniwersalny pokrowiec Paula

  14 Recenzje

  Uniwersalny pokrowiec Paula. Praktyczny pokrowiec na sofę, idealny do przykrycia sofy 2, 3 i 4 osobowej o nieregularnych kształtach. Salvasofá wykonane z żakardowej tkaniny szenilowej dostępne w 15 różnych kolorach, aby połączyć w każdym rodzaju środowiska.

  60,52 €
 • Pokrycie antypoślizgowe Dolce

  3 Recenzje

  Pokrycie antypoślizgowe Dolce, odpowiednie dla sof 2, 3 i 4 osobowych. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina o aksamitnym dotyku, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Dzięki antypoślizgowemu podkładowi będzie idealnym sprzymierzeńcem do pokrycia sof skórzanych lub wykonanych z imitacji skóry.

  36,24 €
 • Pokrycie Dwustronny Relaks Couch Cover

  1 Recenzje

  Pokrycie Dwustronny Relaks Couch Cover, idealne do sof 1-osobowych, foteli do masażu i innych foteli. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  19,93 €
 • Pokrowiec na szezlong Paula XL

  7 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong Paula XL umożliwia przykrycie sof z oparciem o długości do 3 metrów. Maksymalny komfort dzięki tkaninie „Chenille”.

  82,07 € 96,55 €
 • Pokrowiec na szezlong Paula

  10 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong model Paula pozwoli nam w szybki i elegancki sposób przykryć naszą sofę.

  70,27 € 82,67 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Alma

  15 Recenzje

  Pokrowiec dwustronny na sofę ALMA, odpowiedni dla sof 2-, 3- i 4-osobowych. Dostępny w czterech kolorach, aby odświeżyć sofę dzięki temu nowoczesnemu i oryginalnemu pokryciu. Możesz założyć go w moment, a wynik będzie idealny. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu. Nie trać tej okazji!

  43,25 € 48,06 €
Showing 1 - 9 of 25 items

Chroń swoje sofy szybko i skutecznie. Dzięki pokrowcowi na sofy zyskujesz dodatkową ochronę bez całkowitego ukrywania sofy.

Product successfully added to the product comparison!