Showing 1 - 8 of 8 items
Reviews
 • Pokrycie Dwustronny Couch Cover

  Pokrycie Dwustronny Couch Cover, odpowiednie dla sof 2, 3 i 4 osobowych. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  25,36 €
 • Pokrowiec na szezlong Couch Cover

  2 Recenzje

  Pokrowiec na szezlong model Couch Cover, wykonany z wyjątkowo miękkiej pikowanej tkaniny. Możliwość dostosowania do każdego kształtu sofy. System regulacji z paskami na plecy dla idealnego dopasowania.

  39,45 €
 • Pakiet Poszewka na Poduszkę Gravity

  1 Recenzje

  Poszewka na poduszkę 50cm x 50cm wykonana z tkaniny barwionej w masie. Dodatek, który stanie się nieodzownym elementem Twojej sofy. Można go również połączyć z pasującym modelem GRAVITY Salvasofá. Dostępny w 14 kolorach.

  10,53 € 13,16 €
 • Multielastyczny pokrowiec na sofę Stark

  Multielastyczny pokrowiec na sofę Stark wykonany w ekskluzywnym systemie produkcyjnym PatternFit, który zapewni maksymalną kompatybilność pokrowca ze wszystkimi rodzajami sof. Multielastyczny pokrowiec z możliwością regulacji w pionie i poziomie. Dostępny w 16 kolorach.

  39,34 €
 • Pokrowiec na Fotel Tullsta Stark

  1 Recenzje

  Pokrowiec na Fotel Cabriolet Stark odpowiedni dla fotel TULLSTA, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę fotel TULLSTA za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  54,88 €
 • Pokrycie Dwustronny Relaks Couch Cover

  Pokrycie Dwustronny Relaks Couch Cover, idealne do sof 1-osobowych, foteli do masażu i innych foteli. Niezwykle miękka i wyściełana tkanina, która doda jakości, komfortu i wygody Twojej sofie. Ponadto, jest to pokrowiec dwustronny, więc będziesz mieć dwa kolory w jednym pokrowcu.

  19,93 €
 • Pokrowiec na sofę Klippan Stark

  Praktyczny pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny, który dopasowuje się do kształtu sofy. Model dostosowany do sofy Klippan firmy Ikea i innych podobnych modeli. Łatwy do założenia i prania, całkowicie pokrywa Twoją ulubioną sofę, zapewniając lepszą ochronę. Dostępny w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu łatwo znajdziesz Twój ulubiony.

  60,98 €
 • Pokrowiec elastyczny na szezlong Vega

  Elastyczny pokrowiec na szezlong Vega. Tym pokrowcem całkowicie zakryjesz szezlong. Wykonany z elastycznej tkaniny; maksymalna możliwość dopasowania do kształtu sofy. Chroń lub odnów tapicerkę szezlonga, założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a osiągniesz bezkonkurencyjny efekt.

  76,04 €
Showing 1 - 8 of 8 items
Product successfully added to the product comparison!