Los pedidos realizados a partir del 4 de agosto, se servirán durante la primera quincena de septiembre.
Showing 1 - 9 of 14 items
Reviews
 • Pokrowiec na tapczan Vega

  Pokrowiec na tapczan Vega. Dzięki pokrowcowi możesz doskonale przykryć i ochronić swoją sofę przed upływem czasu. Jest łatwy w założeniu. Wykonany z tkaniny multielastycznej, rozciągającej się w obu kierunkach, w poziomie i w pionie, umożliwiającej większe dopasowanie do sofy.

  31,01 €
 • Poszewka Na Poduszkę Índigo

  Poszewka Na Poduszkę Índigo. Dostępna w rozmiarach 45x45cm i 60x60cm. Poszewka na poduszkę Índigo będzie Twoim idealnym sprzymierzeńcem, który nada inny akcent Twojej kanapie. Ten tekstylny dodatek zapewni całkowicie odnowiony design.

  11,49 €
 • Pokrowiec Na Krzesło Índigo

  Pokrowiec Na Krzesło Índigo. Pokrowce na krzesła z oparciem lub bez. Ochrona i odnawianie krzeseł są łatwe dzięki pokrowcom na krzesła Índigo. Połącz je w dowolny sposób z innymi artykułami z kolekcji.

  20,02 €
 • Pokrowiec Na Kanapę Narożną Índigo

  Pokrowiec Na Kanapę Narożną Índigo. Jednoczęściowy i niezwykle elastyczny pokrowiec do narożnika lub kanapy narożnej, gwarantujący maksymalne dopasowanie. Zawiera 6 elastycznych pasów mocujących w dolnej części pokrowca oraz pianki poliuretanowe dla uzyskania efektu pełnego dopasowania i efektu całkowicie odnowionej tapicerki.

  146,27 €
 • Pokrowiec Na Pufę Índigo

  Pokrowiec Na Pufę Índigo. Pokrowiec dopasowujący się do kształtu Twojej pufy, gwarantujący niesamowity efekt. Pamiętaj, że pokrowiec na pufę możesz połączyć z całą kolekcją Índigo. Dostępny w ponad 10 kolorach.

  26,13 €
 • Pokrowiec Na Kanapę Chaise Longue...

  Pokrowiec Na Kanapę Chaise Longue Super-Stretch Índigo. Pokrowiec na kanapę wykonany z niezwykle rozciągliwej tkaniny dla większego dopasowania we wszystkich kierunkach. Zawiera pianki poliuretanowe i taśmy elastyczne dla idealnego wsparcia. Jednoczęściowy i dostępny w 11 różnych kolorach do wyboru.

  136,21 €
 • Pokrowiec Na Krzesło Relax Índigo

  Pokrowiec Na Krzesło Relax Índigo. Nadaje się zarówno do zmechanizowanego krzesła relaksacyjnego, jak i krzesła relaksacyjnego dla stóp, w zależności od wyboru. Możliwość wielokierunkowego dopasowania dzięki niezwykle elastycznej tkaninie. Zawiera 1 lub 2 sztuki, w zależności od wybranego modelu. Możliwość łączenia w ponad 10 kolorach, aby wybrać ten,...

  63,17 €
 • Pokrowiec Na Fotel Skrzydłowy Índigo

  Pokrowiec Na Fotel Skrzydłowy Índigo. Jednoczęściowy pokrowiec na fotel 1-osobowy, dopasowujący się we wszystkich kierunkach dzięki niezwykle rozciągliwej tkaninie. Optymalny rezultat, który nada Twojemu fotelowi efekt całkowicie odnowionej tapicerki.

  59,97 €
 • Pokrowiec Na Wersalkę Clic-Clac Índigo

  Pokrowiec Na Wersalkę Clic-Clac Índigo. Nadaje się do wszystkich typów wersalek, typu click-clack lub rozkładanych. Wykonany z niezwykle rozciągliwej tkaniny, dopasowującej się dookoła, we wszystkich kierunkach. Doskonałe dopasowanie i wsparcie.

  28,46 €
Showing 1 - 9 of 14 items
Product successfully added to the product comparison!