Showing 1 - 4 of 4 items

Filtr produktów

Reviews

Pokrowce na narożniki 

 • Pokrowiec na narożnik Relieve

  54 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na narożnik Relieve. Całkowicie zakrywa narożnik. Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, wyposażony w 6 elastycznych taśm umieszczonych na dole, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

  141,30 €
 • Pokrowiec na narożnik Glamour

  60 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na narożnik Glamour. Całkowicie zakrywa narożnik. Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, wyposażony w 6 elastycznych taśm umieszczonych na dole, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

  152,85 € 179,83 €
 • Pokrowiec na narożnik Vector

  4 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na narożnik Vector. Całkowicie zakrywa narożnik. Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, wyposażony w 6 elastycznych taśm umieszczonych na dole, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

  195,18 €
 • Pokrowiec na narożnik Glamour w kształcie „L”

  4 Recenzje

  Pokrowiec na narożniki w kształcie „L”, które posiadają tylko jeden podłokietnik po lewej lub prawej stronie. Dzięki elastycznemu materiałowi 360º osiągniesz maksymalne dopasowanie do kształtów Twojej sofy. Posiada 6 elastycznych taśm umieszczonych w dolnej części, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie pożądanego kształtu.

  177,69 €
Showing 1 - 4 of 4 items

Jednoczęściowe pokrowce na narożniki wykonane z materiału superelastycznego we wszystkich kierunkach, co zapewnia większą rozciągliwość. Wyposażony w 6 elastycznych opasek znajdujących się na dole, umożliwiających zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

Product successfully added to the product comparison!