Showing 1 - 6 of 6 items

Filtr produktów

Reviews

Pokrowce na narożniki 

 • Pokrowiec na narożnik Vector

  4 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na narożnik Vector. Całkowicie zakrywa narożnik. Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, wyposażony w 6 elastycznych taśm umieszczonych na dole, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

  224,45 €
 • Pokrowiec na narożnik Glamour w kształcie „L”

  11 Recenzje

  Pokrowiec na narożniki w kształcie „L”, które posiadają tylko jeden podłokietnik po lewej lub prawej stronie. Dzięki elastycznemu materiałowi 360º osiągniesz maksymalne dopasowanie do kształtów Twojej sofy. Posiada 6 elastycznych taśm umieszczonych w dolnej części, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie pożądanego kształtu.

  172,30 €
 • Dwustronny pikowany pokrowiec Couch Cover...

  3 Recenzje

  Dwustronny narożny pikowany pokrowiec Couch Cover. Idealny do ochrony narożnika. Wykonany z mikrofibry przypominającej skórkę brzoskwini. Delikatna, miękkie, puszysta i bardzo przyjemna w dotyku tkanina. Pokrowiec jest bardzo wygodny w użyciu. Jest praktyczny i z łatwością się reguluje, dzięki elastycznym paskom przymocowanym z tyłu. Łatwy do prania....

  93,47 €
 • Pokrowiec na narożnik Glamour

  72 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na narożnik Glamour. Całkowicie zakrywa narożnik. Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, wyposażony w 6 elastycznych taśm umieszczonych na dole, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

  179,83 €
 • Pokrowiec na narożnik Relieve

  89 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na narożnik Relieve. Całkowicie zakrywa narożnik. Jednoczęściowy pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, wyposażony w 6 elastycznych taśm umieszczonych na dole, które pozwalają na zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

  141,76 €
 • Pokrowiec Na Kanapę Narożną Índigo

  1 Recenzje

  Pokrowiec Na Kanapę Narożną Índigo. Jednoczęściowy i niezwykle elastyczny pokrowiec do narożnika lub kanapy narożnej, gwarantujący maksymalne dopasowanie. Zawiera 6 elastycznych pasów mocujących w dolnej części pokrowca oraz pianki poliuretanowe dla uzyskania efektu pełnego dopasowania i efektu całkowicie odnowionej tapicerki.

  146,27 €
Showing 1 - 6 of 6 items

Jednoczęściowe pokrowce na narożniki wykonane z materiału superelastycznego we wszystkich kierunkach, co zapewnia większą rozciągliwość. Wyposażony w 6 elastycznych opasek znajdujących się na dole, umożliwiających zamocowanie pokrowca i uzyskanie kanciastego kształtu narożnika.

Product successfully added to the product comparison!