Showing 1 - 9 of 20 items
Reviews

Akcesoria 

 • Pokrycie siedziska i oparcia sofy RELIVE

  8 Recenzje

  Odnów swoją sofę dzięki naszym indywidualnym pokrowcom na siedziska i oparcia w łatwy sposób i z największą elastycznością. Możesz spersonalizować swoją sofę, korzystając z szerokiej gamy dostępnych kolorów i rozmiarów. Łatwy w praniu, zakładaniu, zdejmowaniu... dzięki regulowanym rogom. Z tą zaletą, że możesz je dowolnie łączyć, kupując je osobno.

  18,29 €
 • Nowy

  Ochraniacz na sofę Buddy Pet

  Nakładka ochronna na sofę BUDDY to idealne rozwiązanie, które chroni sofę przed zużyciem i sierścią zwierząt, jednocześnie utrzymując ją w nieskazitelnym stanie. Nakładka z łatwością dopasowuje się do każdej sofy i zawiera antypoślizgowe silikonowe mikrokropki z tyłu, które utrzymują ją na miejscu. Dzięki wyjątkowo grubej wyściółce może być również...

  27,34 €
 • Pokrowiec na siedzisko i oparcie Bali

  Pokrowiec na poduszkę na siedzisko i oparcie jest idealną opcją do odnowienia i spersonalizowania sofy z łatwością i możliwością dostosowania. Wykonany z wieloelastycznej tkaniny z bawełny, poliestru i elastomeru, idealnie dopasowuje się do kształtu siedziska i oparcia. Do wyboru jest szeroka gama kolorów.

  12,76 €
 • Zestaw do mocowania narzuty na sofę

  63 Recenzje

  Zestaw do pokrowców na sofę, składający się z 5 włókien i 1 metra rzepów, przeznaczony do dodatkowego przytrzymania pokrowca na sofie.

  5,58 €
 • Poszewka na poduszkę Diamante

  5 Recenzje

  Elastyczna poszewka Diamante to idealne uzupełnienie dekoracji Twojej sofy. Ponadto możesz dopasować ją do tego samego materiału, z którego został wybrany pokrowiec na sofę.

  10,47 €
 • Pokrowiec na pufę Diamante

  38 Recenzje

  Pokrowiec na pufę, wykonany z elastycznej tkaniny dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy. Dopasuj go do wybranego pokrowca na sofę.

  20,68 €
 • Pokrowiec na pufę Glamour

  84 Recenzje

  Pokrowiec na pufę Glamour wykonany jest z superelastycznej tkaniny dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy. Dopasuj go do wybranego pokrowca na sofę.

  27,85 €
 • Poszewka na poduszkę Render

  5 Recenzje

  Elastyczna poszewka na poduszkę to idealne uzupełnienie dekoracji Twojej sofy. Ponadto możesz dopasować ją do tego samego materiału, z którego został wybrany pokrowiec na sofę.

  11,75 €
 • Pokrowiec na pufę Render

  75 Recenzje

  Pokrowiec na pufę, wykonany z tkaniny multielastycznej dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy. Dopasuj go do wybranego pokrowca na sofę.

  24,91 €
Showing 1 - 9 of 20 items

Odkryj nasz dział z akcesoriami, gdzie znajdziesz takie produkty jak zestaw mocujący, pokrowce na pufy czy poszewki na poduszki.

Product successfully added to the product comparison!