Showing 1 - 9 of 21 items
Reviews

Akcesoria 

 • Pokrycie siedziska i oparcia sofy RELIVE

  22 Recenzje

  Odnów swoją sofę dzięki naszym indywidualnym pokrowcom na siedziska i oparcia w łatwy sposób i z największą elastycznością. Możesz spersonalizować swoją sofę, korzystając z szerokiej gamy dostępnych kolorów i rozmiarów. Łatwy w praniu, zakładaniu, zdejmowaniu... dzięki regulowanym rogom. Z tą zaletą, że możesz je dowolnie łączyć, kupując je osobno.

  16,46 € 18,29 €
 • Ochraniacz na sofę Buddy Pet

  Nakładka ochronna na sofę BUDDY to idealne rozwiązanie, które chroni sofę przed zużyciem i sierścią zwierząt, jednocześnie utrzymując ją w nieskazitelnym stanie. Nakładka z łatwością dopasowuje się do każdej sofy i zawiera antypoślizgowe silikonowe mikrokropki z tyłu, które utrzymują ją na miejscu. Dzięki wyjątkowo grubej wyściółce może być również...

  21,87 € 27,34 €
 • Zestaw do mocowania narzuty na sofę

  67 Recenzje

  Zestaw do pokrowców na sofę, składający się z 5 włókien i 1 metra rzepów, przeznaczony do dodatkowego przytrzymania pokrowca na sofie.

  5,03 € 5,58 €
 • Poszewka na poduszkę Diamante

  6 Recenzje

  Elastyczna poszewka Diamante to idealne uzupełnienie dekoracji Twojej sofy. Ponadto możesz dopasować ją do tego samego materiału, z którego został wybrany pokrowiec na sofę.

  9,42 € 10,47 €
 • Pokrowiec na pufę Diamante

  39 Recenzje

  Pokrowiec na pufę, wykonany z elastycznej tkaniny dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy. Dopasuj go do wybranego pokrowca na sofę.

  18,61 € 20,68 €
 • Pokrowiec na pufę Glamour

  84 Recenzje

  Pokrowiec na pufę Glamour wykonany jest z superelastycznej tkaniny dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy. Dopasuj go do wybranego pokrowca na sofę.

  25,06 € 27,85 €
 • Poszewka na poduszkę Render

  7 Recenzje

  Elastyczna poszewka na poduszkę to idealne uzupełnienie dekoracji Twojej sofy. Ponadto możesz dopasować ją do tego samego materiału, z którego został wybrany pokrowiec na sofę.

  10,57 € 11,75 €
 • Pokrowiec na pufę Render

  77 Recenzje

  Pokrowiec na pufę, wykonany z tkaniny multielastycznej dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy. Dopasuj go do wybranego pokrowca na sofę.

  22,42 € 24,91 €
 • Poszewka na poduszkę Strada

  13 Recenzje

  Poszewka Strada. Poszewka to idealne uzupełnienie dekoracji Twojej sofy. Ponadto możesz dopasować ją do tego samego materiału, z którego został wybrany pokrowiec na sofę.

  8,69 € 9,66 €
Showing 1 - 9 of 21 items

Odkryj nasz dział z akcesoriami, gdzie znajdziesz takie produkty jak zestaw mocujący, pokrowce na pufy czy poszewki na poduszki.

Product successfully added to the product comparison!