Showing 10 - 18 of 19 items
Reviews

Akcesoria 

 • Poszewka na poduszkę Scandi

  2 Recenzje

  Elastyczna poszewka na poduszkę  w stylu skandynawskim, idealne uzupełnienie dekoracji Twojej sofy. Ponadto możesz dopasować ją do tego samego materiału, z którego został wybrany pokrowiec na sofę.

  13,16 €
 • Pokrowiec na pufę Relive

  147 Recenzje

  Pokrowiec Relive wykonany jest z super elastycznej tkaniny dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy . Dopasuj go do wybranej narzuty na sofę.

  30,29 €
 • Pokrowiec na pufę Strada

  27 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na pufę Model Strada tkany z żakardu. Dostępny w różnych kolorach.

  18,50 €
 • Wkład do poduszki

  11 Recenzje

  Doskonały dodatek, aby osiągnąć pożądane wypełnienie Twoich poduszek . Wybierz pokrowiec na kanapę , który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i dobierz do niego poszewki na poduszki dostępne w kategorii Akcesoria . Wybierz odpowiedni rozmiar.

  4,01 €
 • Pakiet Poszewka na Poduszkę Gravity

  2 Recenzje

  Poszewka na poduszkę 50cm x 50cm wykonana z tkaniny barwionej w masie. Dodatek, który stanie się nieodzownym elementem Twojej sofy. Można go również połączyć z pasującym modelem GRAVITY Salvasofá. Dostępny w 14 kolorach.

  10,53 € 13,16 €
 • Poszewka Na Poduszkę Índigo

  1 Recenzje

  Poszewka Na Poduszkę Índigo. Dostępna w rozmiarach 45x45cm i 60x60cm. Poszewka na poduszkę Índigo będzie Twoim idealnym sprzymierzeńcem, który nada inny akcent Twojej kanapie. Ten tekstylny dodatek zapewni całkowicie odnowiony design.

  11,49 €
 • Pokrowiec Na Pufę Índigo

  Pokrowiec Na Pufę Índigo. Pokrowiec dopasowujący się do kształtu Twojej pufy, gwarantujący niesamowity efekt. Pamiętaj, że pokrowiec na pufę możesz połączyć z całą kolekcją Índigo. Dostępny w ponad 10 kolorach.

  26,13 €
 • Pokrowiec na pufę Vector

  26 Recenzje

  Pokrowiec na pufę Vector wykonany jest z superelastycznej tkaniny, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu pufy. Dopasuj go do wybranego pokrowca na sofę.

  25,51 €
 • Poszewka na poduszkę Relive

  27 Recenzje

  Superelastyczna poszewka to idealne uzupełnienie dekoracji Twojej sofy. Ponadto możesz dopasować ją do tego samego materiału, z którego został wybrany pokrowiec na sofę.

  10,06 €
Showing 10 - 18 of 19 items

Odkryj nasz dział z akcesoriami, gdzie znajdziesz takie produkty jak zestaw mocujący, pokrowce na pufy czy poszewki na poduszki.

Product successfully added to the product comparison!