Showing 1 - 6 of 6 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Superelastyczne 

 • Superelastyczny pokrowiec na sofę Relive

  292 Recenzje

  Pokrowce te są wykonane z nowej i opatentowanej superelastycznej tkaniny, która zapewnia większą elastyczność dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach zapewnianej przez ten materiał. Odpowiedni do idealnego dopasowania do dowolnego kształtu sofy na rynku.

  38,97 € 43,30 €
 • Pokrowiec Na Kanapę Super-Stretch Índigo

  20 Recenzje

  Pokrowiec Na Kanapę Super-Stretch Índigo. Dzięki innowacyjnej i opatentowanej tkaninie super-stretch, pokrowiec na kanapę Índigo idealnie dopasowuje się do jej kształtu. Dostępny w 11 kolorach, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego domu. Zawiera elastyczne taśmy i piankę poliuretanową dla maksymalnego wsparcia.

  35,22 € 39,14 €
 • Superelastyczny pokrowiec na sofę Glamour

  171 Recenzje

  Pokrowce te są wykonane z nowej i opatentowanej superelastycznej tkaniny, która zapewnia większą elastyczność dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach zapewnianej przez ten materiał. Odpowiedni do idealnego dopasowania do dowolnego kształtu sofy na rynku.

  41,17 € 45,74 €
 • Superelastyczny pokrowiec na sofę Vector

  15 Recenzje

  Pokrowce te są wykonane z nowej i opatentowanej superelastycznej tkaniny, która zapewnia większą elastyczność dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach zapewnianej przez ten materiał. Odpowiedni do perfekcyjnego dopasowania do dowolnego kształtu sofy na rynku.

  48,51 € 53,90 €
 • Pokrycie siedziska i oparcia sofy RELIVE

  26 Recenzje

  Odnów swoją sofę dzięki naszym indywidualnym pokrowcom na siedziska i oparcia w łatwy sposób i z największą elastycznością. Możesz spersonalizować swoją sofę, korzystając z szerokiej gamy dostępnych kolorów i rozmiarów. Łatwy w praniu, zakładaniu, zdejmowaniu... dzięki regulowanym rogom. Z tą zaletą, że możesz je dowolnie łączyć, kupując je osobno.

  16,46 € 18,29 €
 • Pokrowiec na sofę Milos Superelastic

  1 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Milos Superelastic. Ten pokrowiec na sofę jest regulowany i bardzo łatwy do zakładania i zdejmowania, wykonany z wysokiej jakości, super rozciągliwej tkaniny, rozciągliwej zarówno na szerokość, jak i na wysokość. Idealny do codziennego użytku, zapewnia całkowitą ochronę sofy.

  38,34 € 42,59 €
Showing 1 - 6 of 6 items

Nowa tkanina na poszewki Superelastic

Pokrowce superelastic wykonane są z nowej i opatentowanej tkaniny superelastycznej, która daje pokrowcom większe możliwości adaptacyjne dzięki super elastyczności we wszystkich kierunkach, jaką zapewnia ta tkanina.

Pokrowce na sofy super stretch są bardzo uniwersalne. Po umieszczeniu na sofie, wynik jest efektem reupholstered, ale z tą zaletą, że można go zdjąć do prania, gdy tylko jest to konieczne.

Dobre nie zawsze jest drogie: Tanie Super Stretch Cushion Covers

Idealne do doskonałego dostosowania do każdego kształtu sofy na rynku. Pokrowce na sofy, które łączą przystępną cenę, jakość i komfort. Odpowiednie na sofy od 1-miejscowej do 4-miejscowej, o maksymalnej długości całkowitej 270cm.

Możesz znaleźć tanie superelastyczne pokrowce wykonane z tkaniny, która, jak sama nazwa wskazuje, jest znacznie bardziej elastyczna niż inne, ta elastyczność, pionowa i pozioma, jest tym, co zapewnia większą zdolność adaptacji do kształtów sof i foteli bardziej nieregularnych.

Kup Pokrowce Superelastic Online

Zakup oryginalnych i nowoczesnych pokrowców Superelastic za jednym kliknięciem nigdy nie był tak prosty. Ponadto, możesz połączyć swój standardowy pokrowiec na sofę z wieloma innymi modelami, takimi jak na przykład pokrowce na narożniki, pokrowce na sofy chester czy pokrowce na fotele.

Krótko mówiąc, Maxipokrowce posiada kompletną ofertę pokrowców superelastic online, która sprawia, że bardzo łatwo jest znaleźć idealny kolor i model, który będzie pasował do reszty salonu lub nada mu inny akcent.

Product successfully added to the product comparison!