Showing 1 - 9 of 13 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Pokrowce na Tapczan 

 • Pokrowiec na tapczan Sandra

  99 Recenzje

  Ekonomiczny i wytrzymały pokrowiec na sofę. W pełni kompatybilny z tapczanami rozkładanymi.

  23,69 € 26,32 €
 • Pokrowiec na tapczan Strada

  166 Recenzje

  Pokrowiec na tapczan . W pełni kompatybilny z sofami typu tapczan.

  22,23 € 24,70 €
 • Pokrowiec na tapczan Carla

  10 Recenzje

  Dzięki pokrowcowi Carla możesz doskonale przykryć i ochronić swoją sofę przed upływem czasu. Jest łatwy w założeniu. Wykonany z tkaniny multielastycznej, rozciągającej się w obu kierunkach, w poziomie i w pionie, umożliwiającej większe dopasowanie do sofy.  

  31,93 € 35,47 €
 • Pokrowiec na tapczan Noemi

  6 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Noemi w pełni dopasowuje się do rozkładanych sof, tapczanów, sof z drewnianymi podłokietnikami, ponieważ jest specjalnie zaprojektowany do tego typu sof. Dzięki niemu szybko i łatwo okryjesz swoją sofę.

  37,01 € 41,12 €
 • Pokrowiec na tapczan Willow

  9 Recenzje

  Pokrowiec na tapczan Willow. Jeśli szukasz gładkiego i niedrogiego pokrowca na swoją sofę lub tapczan, model Willow jest idealny. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, a pokrowiec jest wykonany z materiału multielastycznego, który dopasowuje się do naszej sofy zarówno w pionie, jak i w poziomie.

  31,04 € 34,49 €
 • Pokrowiec na tapczan Vector

  4 Recenzje

  Pokrowiec jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia mu większą elastyczność dzięki rozciągliwości we wszystkich kierunkach, jaką zapewnia ten materiał. Odpowiedni do idealnego dopasowania do sofy lub tapczanu.

  35,67 € 39,63 €
 • Pokrowiec na tapczan Render

  19 Recenzje

  Dzięki pokrowcowi Render doskonale zakryjesz i ochronisz swoją sofę przed upływem czasu. Jest łatwy w montażu. Wykonany z tkaniny multielastycznej, rozciągającej się w obu kierunkach, w poziomie i w pionie, umożliwiającej większe dopasowanie do sofy.

  33,39 € 37,10 €
 • Pokrowiec na tapczan Relive

  35 Recenzje

  Pokrowiec jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia mu większą elastyczność dzięki rozciągliwości we wszystkich kierunkach, która zapewniona jest dzięki temu materiałowi. Odpowiedni do idealnego dopasowania do rozkładanej sofy lub tapczanu.

  27,35 € 30,39 €
 • Pokrowiec na tapczan Scandi

  3 Recenzje

  Dzięki temu pokrowcowi Scandi możesz doskonale przykryć i zabezpieczyć swoją sofę lub tapczan przed upływem czasu. Wykonany z elastycznej tkaniny. Jest łatwy w założeniu. Olśnij Twój tapczan wyjątkowym nordyckim stylem.

  28,59 € 31,77 €
Showing 1 - 9 of 13 items

Tanie i ekonomiczne pokrowce na sofę i tapczan. Mocne i trwałe pokrowce na sofy.

Product successfully added to the product comparison!