Showing 1 - 10 of 10 items

Filtr produktów

Reviews

Pokrowce na Tapczan 

 • Pokrowiec na tapczan Sandra

  85 Recenzje

  Ekonomiczny i wytrzymały pokrowiec na sofę. W pełni kompatybilny z tapczanami rozkładanymi.

  25,30 €
 • Pokrowiec na tapczan Strada

  136 Recenzje

  Pokrowiec na tapczan . W pełni kompatybilny z sofami typu tapczan.

  20,04 € 22,26 €
 • Pokrowiec na tapczan Carla

  8 Recenzje

  Dzięki pokrowcowi Carla możesz doskonale przykryć i ochronić swoją sofę przed upływem czasu. Jest łatwy w założeniu. Wykonany z tkaniny multielastycznej, rozciągającej się w obu kierunkach, w poziomie i w pionie, umożliwiającej większe dopasowanie do sofy.  

  35,47 €
 • Pokrowiec na tapczan Noemi

  6 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Noemi w pełni dopasowuje się do rozkładanych sof, tapczanów, sof z drewnianymi podłokietnikami, ponieważ jest specjalnie zaprojektowany do tego typu sof. Dzięki niemu szybko i łatwo okryjesz swoją sofę.

  41,12 €
 • Pokrowiec na tapczan Render

  14 Recenzje

  Dzięki pokrowcowi Render doskonale zakryjesz i ochronisz swoją sofę przed upływem czasu. Jest łatwy w montażu. Wykonany z tkaniny multielastycznej, rozciągającej się w obu kierunkach, w poziomie i w pionie, umożliwiającej większe dopasowanie do sofy.

  32,99 €
 • Pokrowiec na tapczan Relive

  24 Recenzje

  Pokrowiec jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia mu większą elastyczność dzięki rozciągliwości we wszystkich kierunkach, która zapewniona jest dzięki temu materiałowi. Odpowiedni do idealnego dopasowania do rozkładanej sofy lub tapczanu.

  26,94 €
 • Pokrowiec na tapczan Scandi

  3 Recenzje

  Dzięki temu pokrowcowi Scandi możesz doskonale przykryć i zabezpieczyć swoją sofę lub tapczan przed upływem czasu. Wykonany z elastycznej tkaniny. Jest łatwy w założeniu. Olśnij Twój tapczan wyjątkowym nordyckim stylem.

  31,77 €
 • Pokrowiec na tapczan Willow

  8 Recenzje

  Pokrowiec na tapczan Willow. Jeśli szukasz gładkiego i niedrogiego pokrowca na swoją sofę lub tapczan, model Willow jest idealny. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, a pokrowiec jest wykonany z materiału multielastycznego, który dopasowuje się do naszej sofy zarówno w pionie, jak i w poziomie.

  29,99 €
 • Pokrowiec na tapczan Glamour

  22 Recenzje

  Pokrowiec jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia mu większą elastyczność dzięki rozciągliwości we wszystkich kierunkach, jaką zapewnia ten materiał. Odpowiedni do idealnego dopasowania do rozkładanej sofy lub tapczanu.

  34,05 €
 • Pokrowiec na tapczan Vector

  1 Recenzje

  Pokrowiec jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia mu większą elastyczność dzięki rozciągliwości we wszystkich kierunkach, jaką zapewnia ten materiał. Odpowiedni do idealnego dopasowania do sofy lub tapczanu.

  34,46 €
Showing 1 - 10 of 10 items

Tanie i ekonomiczne pokrowce na sofę i tapczan. Mocne i trwałe pokrowce na sofy.

Product successfully added to the product comparison!