Showing 1 - 5 of 5 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Rozmiarach
Reviews

Pokrowce na Fotel Uszak  

 • Pokrowiec na Fotel Uszak Vega

  13 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel uszak Vega . Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak . Całkowicie zakrywa fotel, złożony z jednego elementu, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  37,15 €
 • Super elastyczny pokrowiec na Fotel Uszak...

  40 Recenzje

  Super elastyczny pokrowiec na fotel uszak Relive. Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak. Całkowicie zakrywa fotel, złożony z jednego elementu, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  63,48 €
 • Pokrowiec na Fotel Uszak Strada

  83 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel uszak Strada. Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak. Całkowicie zakrywa fotel, złożony z 2 unikalnych części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  43,81 €
 • Pokrowiec na Fotel Uszak Sandra

  29 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel uszak Sandra. Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak. Całkowicie zakrywa fotel, złożony z 2 unikalnych części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  45,65 €
 • Pokrowiec Na Fotel Skrzydłowy Índigo

  Pokrowiec Na Fotel Skrzydłowy Índigo. Jednoczęściowy pokrowiec na fotel 1-osobowy, dopasowujący się we wszystkich kierunkach dzięki niezwykle rozciągliwej tkaninie. Optymalny rezultat, który nada Twojemu fotelowi efekt całkowicie odnowionej tapicerki.

  59,97 €
Showing 1 - 5 of 5 items

Zmień swój stary fotel w ulubiony dzięki elastycznemu pokrowcowi na fotel.

Pokrowce na poduszki, odpowiednie dla foteli 1-osobowych. Nasze pokrowce na fotele typu wingback całkowicie zakrywają cały fotel i składają się z jednej lub kilku części (patrz specyfikacje dla każdego modelu), aby osiągnąć optymalny i bezkonkurencyjny rezultat.

Co zrobić z wygodnym fotelem wypoczynkowym ze zużytą tkaniną? Jak zapobiec poplamieniu nowych poduszek na uszy? Aby zapewnić całkowitą ochronę i pokrycie foteli, najlepszym rozwiązaniem jest zakup pokrowców na fotele Maxipokrowce.

Ponieważ jest to pokrowiec na fotel, można go zdejmować do prania tyle razy, ile chcesz, a po ponownym założeniu i dopasowaniu będzie wyglądał jak nowy.

Kup pokrowce na poduszki na kanapę z uszami

Najciekawszą rzeczą w pokrowcach na poduszki na sofę z uszami nie jest to, że mamy różne modele, ale to, że są one tak proste i szybkie w zakładaniu, że nie ma wymówek, można łatwo mieć sofę lub fotel całkowicie chroniony.

Pokrowce Strada i Sandra nadają się do foteli ze zdejmowanymi poduszkami. Jeśli natomiast Twój fotel ma stałą poduszkę siedziska, nie martw się, możesz wybrać pokrowiec na fotel Relive lub Vega. Wybór zależy od preferencji stylistycznych, ale należy pamiętać, że każdy fotel

Piękne i stylowe pokrowce na fotele w Maxipokrowce

Znalezienie taniego pokrowca na fotel jest bardzo skomplikowane, ponieważ pokrowiec musi idealnie pasować do uszu danego fotela lub sofy. Mamy modele z aż dwudziestoma kolorami, aby wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wybierz elastyczny pokrowiec na fotel, który najlepiej pasuje do wystroju Twojego domu.

W Maxipokrowce oferujemy szeroką gamę rozwiązań do ubierania, ochrony, odnawiania lub aktualizowania sof i foteli, z rozwiązaniami szytymi na miarę, takimi jak każdy pokrowiec na sofę, który można znaleźć w tej sekcji. Każdy z nich ma inną i unikalną teksturę, aby stworzyć wyjątkową i przytulną atmosferę.

Ponadto na naszej stronie internetowej można znaleźć wiele innych pokrowców na sofy z tych samych tkanin, dzięki czemu można skoordynować wszystkie siedzenia z tkaniną o tej samej fakturze i tym samym kolorze lub połączyć kilka kolorów.

Product successfully added to the product comparison!