Showing 1 - 4 of 4 items

Filtr produktów

Rozmiarach
Reviews

Pokrowce na Fotel Uszak  

 • Pokrowiec na Fotel Uszak Vega

  11 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel uszak Vega . Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak . Całkowicie zakrywa fotel, złożony z jednego elementu, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  37,15 €
 • Pokrowiec na Fotel Uszak Strada

  59 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel uszak Strada. Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak. Całkowicie zakrywa fotel, złożony z 2 unikalnych części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  39,64 €
 • Pokrowiec na Fotel Uszak Sandra

  22 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel uszak Sandra. Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak. Całkowicie zakrywa fotel, złożony z 2 unikalnych części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  45,65 €
 • Super elastyczny pokrowiec na Fotel Uszak...

  33 Recenzje

  Super elastyczny pokrowiec na fotel uszak Relive. Odpowiedni dla jednoosobowych foteli uszak. Całkowicie zakrywa fotel, złożony z jednego elementu, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność. Po założeniu fotel wygląda tak, jakby został obity tapicerką.

  55,90 €
Showing 1 - 4 of 4 items

Pokrowce na Fotel Uszak, odpowiednie na jednoosobowe fotele. Nasze pokrowce na fotel uszak całkowicie pokrywają cały fotel i składają się z kilku części (patrz specyfikacje w każdym modelu), dzięki którym uzyskasz optymalny i bezkonkurencyjny efekt.

Product successfully added to the product comparison!