Showing 1 - 5 of 5 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Pokrowiec na sofę Ektorp 

 • Pokrowiec na sofę Ektorp Strada

  6 Recenzje

  Pokrowiec na sofę STRADA odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny elastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  29,65 € 32,94 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Render

  24 Recenzje

  Pokrowiec na sofę RENDER odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  47,67 € 52,96 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Willow

  5 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  41,67 € 46,30 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Carla

  6 Recenzje

  Pokrowiec na sofę CARLA odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  62,30 € 69,22 €
 • Multielastyczny pokrowiec na sofę Stark

  12 Recenzje

  Multielastyczny pokrowiec na sofę Stark wykonany w ekskluzywnym systemie produkcyjnym PatternFit, który zapewni maksymalną kompatybilność pokrowca ze wszystkimi rodzajami sof. Multielastyczny pokrowiec z możliwością regulacji w pionie i poziomie. Dostępny w 16 kolorach.

  35,40 € 39,34 €
Showing 1 - 5 of 5 items

Pokrowce na sofy Ektorp

Spośród wszystkich akcesoriów, które można kupić do sofy, pokrowce na sofy Ektorp są jednymi z najbardziej polecanych. Ten typ sofy z Ikei jest wyjątkowo wygodny i obecnie jest ulubionym zakupem wielu osób.

Jeśli kupiłeś lub myślisz o zakupie tego modelu do swojego domu, będziesz potrzebować pokrowca na sofę Ektorp. Nie jest łatwo znaleźć taki, który idealnie pasuje do konkretnego kształtu, a posiadanie do dyspozycji szerokiej gamy pokrowców na sofy Ektorp jest wielką zaletą.

Nie wahaj się dłużej i kup pokrowiec na sofę, którego szukałeś. Będziesz w stanie utrzymać ją w czystości i bezpieczeństwie przez cały czas i nie będziesz musiał się już o nią martwić.

Kup pokrowiec na sofę Ektorp i nadaj swojemu salonowi nowy wygląd.

Sofa Ikea to zawsze dobry wybór. Są dobrej jakości, łatwe do umieszczenia w dowolnym miejscu i mają bardzo elegancki wygląd. Ale w dzisiejszych czasach nikt nie kupuje sofy, nie myśląc również o pokrowcu, który może ją chronić.

Funkcją tego elementu jest nie tylko zapobieganie plamom lub uszkodzeniom tkaniny. Możliwość wyboru koloru jest idealną opcją, aby udekorować swój salon tak, jak chcesz. Nie podoba Ci się kolor sofy Ikea, ale nadal chcesz ją kupić? Nie martw się, ponieważ mamy rozwiązanie, z szeroką gamą kolorów dla Twojego nowego pokrowca.

Jeśli po jakimś czasie zechcesz przenieść swoją sofę, przemeblować salon, zmienić wystrój lub styl, możesz łatwo dostosować się ponownie. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać pokrowiec, który pasuje do nowej gamy kolorów, której szukasz, i wszystko będzie gotowe.

W Maxipokrowce chcemy, abyś znalazł atmosferę, której szukasz. Dlatego nie tylko oferujemy idealne akcesoria do sofy, ale pomyśleliśmy o wszystkim. Wiemy, że prawdopodobnie kupiłeś również fotel jednoosobowy, dlatego oferujemy Ci możliwość zakupu pokrowca na fotel Ektorp. Będzie idealnie pasował, a Ty możesz dopasować go do koloru swojej sofy.

Odkryj nasze świetne ceny na pokrowce na sofy Ektorp

Znalezienie pokrowców na sofy Ikea Ektorp może być trudnym zadaniem. Czasami sklepy internetowe nie są zbyt jasne, ale w Maxifundas przygotowaliśmy świetny katalog online, dzięki czemu można wybrać ze spokojem.

Oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny, ponieważ wiemy, że liczy się użyteczność. Chcemy zaoferować najlepsze ceny za produkt tej jakości i dlatego staramy się zawsze dostarczać najlepsze dostępne produkty.

Osoby, które mają już doświadczenie z tego typu tkaninami wiedzą, że nie każde pokrycie nadaje się na każdą sofę. Każdy element ma swój unikalny kształt i wymiary, a wykonanie go na zamówienie może być bardzo kosztowną opcją.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest zakup pokrowca na sofę Ektorp, który nie tylko dostosuje się do jej kształtu, bez pozostawiania szczelin i zmarszczek, ale także uwzględni jej funkcję jako rozkładanej sofy. Inne pokrowce mogą się podrzeć, być niedopasowane, ciasne lub zbyt luźne. Z tym pokrowcem nie będzie jednak żadnych problemów, ponieważ jego wymiary są dokładnie dopasowane do Twojej sofy.

W Maxipokrowce znajdziesz również inne rodzaje pokrowców na sofy.

Zmień wystrój swojego domu dzięki pokrowcom na sofy 1-, 2- i 3-osobowe Ikea Ektorp.

Podejmując decyzję o zmianie wystroju domu, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie elementy. Pokrowce na sofy nie tylko chronią meble przed uderzeniami, zadrapaniami, łzami, włosami i plamami, ale także pozwalają wybrać żądany kolor bez konieczności kupowania nowej sofy.

W Maxipokrowce możemy zaoferować kilka rodzajów pokrowców Ektorp, w zależności od wielkości sofy:

 •     Dla jednej osoby, typu Willow: jak fotele tego modelu, które można kupić w Ikea. Jeśli natomiast potrzebujesz pokrowca na fotel relaksacyjny, mamy je również dostępne w Maxipokrowce.
 •     Dla dwóch osób, typ Render: pokrowce na 2-osobową sofę Ikea Ektorp, średniej wielkości, idealne do małych przestrzeni.
 •     Dla trzech osób, styl Carla: tak, Ikea ma również tę opcję, a my oferujemy pokrowce na sofę 3-osobową Ektorp.

W ten sposób, bez względu na rozmiar sofy, zawsze dajemy możliwość jej przykrycia. Ponadto zarówno pokrowce na sofy 3-osobowe Ektorp, jak i mniejsze pokrowce na sofy Ektorp są dostępne w różnych kolorach.

Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, głównie bawełny, poliestru i elastomeru. Dzięki temu uzyskujemy optymalną elastyczność, która zapobiega rozdarciom i dopasowuje się do kształtu sofy.


Jeśli chcesz mieć swój pokrowiec Ektorp już teraz, nie czekaj z zakupem. Możesz go kupić w naszym sklepie internetowym, jednym kliknięciem, w zaciszu własnego domu, a my dostarczymy go w dowolne miejsce na Półwyspie Apenińskim. Wybierz kolor, który Ci się podoba i chroń swoją sofę Ektorp.

Product successfully added to the product comparison!