Showing 1 - 5 of 5 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Pokrowiec na sofę Ektorp 

 • Pokrowiec na sofę Ektorp Strada

  4 Recenzje

  Pokrowiec na sofę STRADA odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny elastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  32,94 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Render

  24 Recenzje

  Pokrowiec na sofę RENDER odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  52,96 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Willow

  5 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  46,30 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Carla

  6 Recenzje

  Pokrowiec na sofę CARLA odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  69,22 €
 • Multielastyczny pokrowiec na sofę Stark

  8 Recenzje

  Multielastyczny pokrowiec na sofę Stark wykonany w ekskluzywnym systemie produkcyjnym PatternFit, który zapewni maksymalną kompatybilność pokrowca ze wszystkimi rodzajami sof. Multielastyczny pokrowiec z możliwością regulacji w pionie i poziomie. Dostępny w 16 kolorach.

  39,34 €
Showing 1 - 5 of 5 items

Szukasz regulowanego pokrowca do swojej sofy IKEA model EKTORP? Teraz możesz odnowić lub zabezpieczyć tapicerkę swojej sofy EKTOP w mniej niż minutę i z nienagannym efektem. W Maxipokrowce zaprojektowaliśmy elastyczny pokrowiec na wymiar dopasowany do tej sofy. Wybierz spośród wielu kolorów i materiałów.

Product successfully added to the product comparison!