Showing 1 - 4 of 4 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Pokrowiec na fotel Tullsta 

 • Pokrowiec na Fotel Tullsta Stark

  2 Recenzje

  Pokrowiec na Fotel Cabriolet Stark odpowiedni dla fotel TULLSTA, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę fotel TULLSTA za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  54,88 €
 • Pokrowiec na Fotel Tullsta Bali

  3 Recenzje

  Pokrowiec na fotel Tullsta Bali. Wykonany z wysokiej jakości bi-elastycznej tkaniny, rozciągliwej na wysokość i szerokość. Praktyczny i regulowany, został zaprojektowany, aby chronić fotel, dostosowując się do jego kształtu. Dostępny w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można znaleźć najlepszą kombinację.

  39,34 €
 • Pokrowiec na Fotel Tullsta Relive

  16 Recenzje

  Pokrowiec na Fotel Cabriolet Relive odpowiedni dla fotel TULLSTA, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę fotel TULLSTA za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  50,73 €
 • Pokrowiec na Fotel Tullsta Índigo

  3 Recenzje

  Pokrowiec na Fotel Cabriolet Índigo odpowiedni dla fotel TULLSTA, wykonany z tkaniny super elastyczny; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę fotel TULLSTA za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  46,46 €
Showing 1 - 4 of 4 items

Potrzebujesz pokrowca, który ochroni Twoje krzesło IKEA TULLSTA? Mamy rozwiązanie Twoich problemów! Firma Maxipokrowce stworzyła i opracowała idealne pokrycie dla Twojego fotela TULLSTA. Wzory spodobają Ci się ze względu na różnorodność kolorów i jakość materiału, a dodatkowo możesz założyć pokrowiec w mniej niż minutę!

Product successfully added to the product comparison!