Showing 1 - 5 of 5 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Narzuty 

 • Narzuta Wielofunkcyjna Gravity

  4 Recenzje

  Narzuta Wielofunkcyjna Gravity. Odpowiedni do przykrywania i/lub zabezpieczania sof i foteli o nieregularnych kształtach. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, aby nadać Twojej sofie nowoczesny i oryginalny look. Idealnie pasuje do Pakiet Poszewka na Poduszkę Gravity.

  16,83 €
 • Nowy

  ZEN Foulard uniwersalny

  ZEN Foulard uniwersalny. Zen to foulard zaprojektowany do całkowitego pokrycia sofy lub foteli, w których mogą wystąpić problemy z dopasowaniem standardowych pokrowców na sofy, ze względu na ich nieregularne kształty, specjalne wzory lub bardzo duże rozmiary. Na bardzo dużych sofach można umieścić kilka ZEN Foulards na jednej sofie, aby całkowicie ją...

  21,60 €
 • Narzuta wielofunkcyjna Viena

  124 Recenzje

  Narzuta wielofunkcyjna Viena, wykonana z doskonałej jakości tkaniny. Odpowiednia do ochrony lub pokrycia sof i foteli o nieregularnych wymiarach lub kształtach.

  20,69 €
 • Narzuta wielofunkcyjna Paula

  19 Recenzje

  Narzuta wielofunkcyjna Paula , uniwersalna i o doskonałej jakości. Odpowiednia do ochrony lub pokrycia sof i foteli o nieregularnych wymiarach lub kształtach.

  24,54 €
 • Narzuta wielofunkcyjna Círculos

  4 Recenzje

  Narzuta uniwersalna CIRCULOS , wykonana z doskonałej jakości materiału . Odpowiednia do ochrony lub pokrycia sof i foteli o nieregularnych wymiarach lub kształtach.

  25,28 €
Showing 1 - 5 of 5 items

Z narzutami od Maxipokrowce możesz szybko i łatwo przykryć i zabezpieczyć swoje sofy bez potrzeby nakładania pokrowca na sofę.

Product successfully added to the product comparison!