Los pedidos realizados a partir del 4 de agosto, se servirán durante la primera quincena de septiembre.
Showing 1 - 5 of 5 items

Filtr produktów

Reviews

Narzuty 

 • Narzuta Wielofunkcyjna Gravity

  Narzuta Wielofunkcyjna Gravity. Odpowiedni do przykrywania i/lub zabezpieczania sof i foteli o nieregularnych kształtach. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, aby nadać Twojej sofie nowoczesny i oryginalny look. Idealnie pasuje do Pakiet Poszewka na Poduszkę Gravity.

  16,83 €
 • Narzuta wielofunkcyjna Viena

  111 Recenzje

  Narzuta wielofunkcyjna Viena, wykonana z doskonałej jakości tkaniny. Odpowiednia do ochrony lub pokrycia sof i foteli o nieregularnych wymiarach lub kształtach.

  18,24 €
 • Narzuta Magic Cover Nube

  16 Recenzje

  Magic Cover Nube to narzuta o większych wymiarach, przeznaczona do pełnego pokrycia sofy lub foteli, w których można mieć problemy z dopasowaniem standardowych pokrowców na sofy ze względu na ich nieregularne kształty, specjalne konstrukcje lub bardzo duże rozmiary. W bardzo dużych sofach można umieścić kilka narzut Magic Cover, aby całkowicie je przykryć.

  14,21 € 21,86 €
 • Narzuta wielofunkcyjna Paula

  18 Recenzje

  Narzuta wielofunkcyjna Paula , uniwersalna i o doskonałej jakości. Odpowiednia do ochrony lub pokrycia sof i foteli o nieregularnych wymiarach lub kształtach.

  24,54 €
 • Narzuta wielofunkcyjna Círculos

  4 Recenzje

  Narzuta uniwersalna CIRCULOS , wykonana z doskonałej jakości materiału . Odpowiednia do ochrony lub pokrycia sof i foteli o nieregularnych wymiarach lub kształtach.

  25,28 €
Showing 1 - 5 of 5 items

Z narzutami od Maxipokrowce możesz szybko i łatwo przykryć i zabezpieczyć swoje sofy bez potrzeby nakładania pokrowca na sofę.

Product successfully added to the product comparison!