Los pedidos realizados a partir del 4 de agosto, se servirán durante la primera quincena de septiembre.
Showing 1 - 3 of 3 items
Reviews

Pokrowce Chester 

 • Pokrowiec na sofę Chester Relive

  107 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na sofę Chester Relive. Wykonany z elastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

  59,46 €
 • Pokrowiec na sofę Chester Glamour

  45 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na sofę Chester Glamour. Wykonany z elastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

  69,67 €
 • Pokrowiec na sofę Chester Vector

  9 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na sofę Chester Vector. Wykonany z elastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

  83,58 €
Showing 1 - 3 of 3 items

Jednoczęściowy pokrowiec na sofę Chester wykonany z super elastycznej tkaniny rozciągającej we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

Product successfully added to the product comparison!