Showing 1 - 5 of 5 items
Reviews

Pokrowce Chester 

 • Pokrowiec na sofę Chester Relive

  145 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na sofę Chester Relive. Wykonany z elastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

  54,38 €
 • Dwustronny pokrowiec Couch Cover na sofę...

  6 Recenzje

  Dwustronny pokrowiec na sofę chester. Przeznaczony dla sof 1, 2, 3, 3XL i 4-osobowych. Wykonany z wyjątkowo miękkiej tkaniny i pikowanego materiału, który zapewni wysoką jakość, komfort i wygodę. Ponadto, dzięki temu, że jest dwustronny, mając jeden pokrowiec, będziesz dysponować dwoma kolorami. Wyposażony w gumki na rogach, co umożliwia przytrzymanie...

  21,86 €
 • Pokrowiec na sofę Chester Glamour

  51 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na sofę Chester Glamour. Wykonany z elastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

  69,67 €
 • Pokrowiec na sofę Chester Vector

  11 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na sofę Chester Vector. Wykonany z elastycznej tkaniny rozciągającej się we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

  83,58 €
 • Pokrowiec Chester Stark DUO

  1 Recenzje

  Pokrowiec Chester Stark DUO. Dzięki bi-elastycznemu materiałowi tego pokrowca, będziesz mógł bardzo łatwo umieścić go na swojej sofie, a dzięki podwójnej elastyczności dopasuje się on do Twojej sofy w niesamowity sposób. Oprócz całkowitego przykrycia, aby zapewnić maksymalną ochronę, upewnij się, że nie zakamuflujesz jego kształtu: Twój Chester będzie...

  71,72 €
Showing 1 - 5 of 5 items

Jednoczęściowy pokrowiec na sofę Chester wykonany z super elastycznej tkaniny rozciągającej we wszystkich kierunkach, dostosowany do każdego modelu sofy Chesterfield. Zakłada się w mniej niż minutę i zawiera również dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 45cm x 45cm.

Product successfully added to the product comparison!