Showing 1 - 3 of 3 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Pokrowiec na sofę Klippan 

 • Pokrowiec na sofę Klippan Stark

  3 Recenzje

  Praktyczny pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny, który dopasowuje się do kształtu sofy. Model dostosowany do sofy Klippan firmy Ikea i innych podobnych modeli. Łatwy do założenia i prania, całkowicie pokrywa Twoją ulubioną sofę, zapewniając lepszą ochronę. Dostępny w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu łatwo znajdziesz Twój ulubiony.

  60,98 €
 • Pokrowiec na sofę Klippan Relive

  2 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Klippan Relive. Praktyczny pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny, który dopasowuje się do kształtu sofy. Model dostosowany do sofy Klippan firmy Ikea i innych podobnych modeli. Łatwy do założenia i prania, całkowicie pokrywa Twoją ulubioną sofę, zapewniając lepszą ochronę. 

  77,24 €
 • Pokrowiec na sofę Klippan Índigo

  1 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Klippan Índigo. Praktyczny pokrowiec wykonany z super elastyczny tkaniny, który dopasowuje się do kształtu sofy. Model dostosowany do sofy Klippan firmy Ikea i innych podobnych modeli. Łatwy do założenia i prania, całkowicie pokrywa Twoją ulubioną sofę, zapewniając lepszą ochronę.

  68,51 €
Showing 1 - 3 of 3 items

Potrzebujesz pokrowca, aby zabezpieczyć swoją sofę KLIPPAN z IKEA? Mamy rozwiązanie Twoich problemów! Firma Maxipokrowce stworzyła i opracowała doskonałe pokrowce na Twoją sofę KLIPPAN. Wzory spodobają Ci się ze względu na różnorodność kolorów i jakość materiału, a dodatkowo możesz założyć pokrowiec w mniej niż minutę!

Product successfully added to the product comparison!