Showing 1 - 7 of 7 items
Reviews

Pokrowce na sofy Relax 

Showing 1 - 7 of 7 items

Wybierz swój pokrowiec na sofę relaksacyjną:

Pokrowiec z elastycznej tkaniny

Masz relaksującą sofę i nie wiesz jak ją chronić? W tej części możesz wybrać pokrowiec na sofę 3-osobową relax, który najbardziej Ci się podoba. Niezależnie od tego, czy jest to pokrowiec na sofę Glamour 3-osobową relax czy pokrowiec na sofę Vega 3-osobową relax, efekt reupholsteringu uzyskasz w zaledwie kilka minut.

Pokrowiec z tkaniny wieloelastycznej

Użytkowanie i tarcie niszczą tkaniny sofy, ale to już wiesz. Sofy Relax nie są wolne od tych problemów. Jeśli masz sofę o standardowym kształcie, z trzema siedzeniami i dwoma nóżkami i znasz już zalety oferowane przez Maxipokrowce i wszystkie jego różne pokrowce na sofy, nowe pokrowce na sofę relax 3 siedzenia 2 nóżki będą idealne do odnowienia stylu Twoich sof.

Pokrowiec z tkaniny Powercover

Ponieważ jest to elastyczny pokrowiec na sofę wykonany z tkaniny powercover lub co za tym idzie, superelastycznej i w jednym kawałku, jego założenie jest szybkie i łatwe; natomiast efekt jest nienaganny, dzięki dużej zdolności dopasowania się do kształtów standardowych sof. I oczywiście zachowuje cechy użytkowe sofy, czyli z funkcji relaksacyjnej można nadal korzystać normalnie.

Product successfully added to the product comparison!