Los pedidos realizados a partir del 4 de agosto, se servirán durante la primera quincena de septiembre.
Reviews

Formy płatności

Maxipokrowce oferuje cztery formy płatności dostosowane do Twoich potrzeb. Po rozpoczęciu procesu zakupu, system wskaże wszystkie możliwe opcje płatności za Twoje zamówienie. Musisz tylko wybrać sposób, który najbardziej Ci odpowiada, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami zwartymi na stronie.

Płatność kartą kredytową lub debetową:

Jest to najszybsza forma płatności. Operacja zostanie zrealizowana natychmiastowo, a zamówienie zostanie szybko przetworzone. Akceptowane są tylko karty wydane przez banki hiszpańskie.

Płatność przez PayPal:

Jeśli posiadasz konto Paypal, jest to najszybsza i najprostsza forma płatności.

Płatność przez Amazon Pay:

Jeśli posiadasz konto Amazon, jest to najszybsza i najprostsza forma płatności.


Płatność przelewem bankowym:

W przypadku tej formy płatności należy wykonać przelew na adres:

 

MAXIPOKROWCE

Beneficjent: SABADELL BANK

IBAN: ES15 0081 0319 4200 0128 8937
BIC: BSABESBB

Tytuł: Zamówienie (numer Twojego zamówienia)

Za pobraniem:

(dostępne tylko w Hiszpanii -Półwysep-, do 250 euro w koszyku)

Płatność za przesyłkę zostanie zrealizowana na poczcie lub opłacona u kuriera. W momencie otrzymania przesyłki, zostanie pobrana odpowiednia kwota za przesyłkę (zawiera VAT i koszty przesyłki).

W przypadku płatności za pobraniem zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 5% całkowitej kwoty zamówienia; kwota minimalna usługi za pobraniem to 3€, a kwota maksymalna to 20€ dla zamówień, dla których 5% ceny końcowej nie osiąga tej wartości.

Bezpieczeństwo Twoich zakupów:

W Maxipokrowce korzystamy z systemu płatności zwanego „POS”. System „POS Servired” pozwala nam oferować tę usługę z maksymalnymi gwarancjami, zawiera protokół „SSL” (Secure Sockets Layer). Ten protokół jest używany przez banki i inne organizacje w celu zagwarantowania integralności i poufności przesyłanych danych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że osoby trzecie nie będą miały dostępu do Twoich danych osobowych. Zawiera również systemy bezpieczeństwa, takie jak 3D Secure (weryfikowane przez VISA i MasterCard Safe Code).


Reviews

Masz wątpliwości?

Pomożemy Ci dobrać pokrowiec na sofę.

Product successfully added to the product comparison!