Showing 1 - 9 of 14 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Elastyczne pokrowce na sofy 

 • Elastyczny pokrowiec na sofę Vega

  258 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Narzuta na sofę Vega pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i stworzyć inny styl w naszym salonie przy bardzo niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  20,63 € 22,93 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Inca

  2 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na sofę INCA jest idealnym sprzymierzeńcem do zmiany wyglądu salonu dzięki praktycznemu i ekonomicznemu rozwiązaniu. Idealny wybór, zapewniający możliwość dostosowania i wygodę. Zaprojektowany z elastycznej tkaniny Patternfit, nasz pokrowiec dopasowuje się do każdej krzywizny i kąta sofy, zapewniając czysty, dopracowany wygląd.

  21,41 € 23,79 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Grecja

  Elastyczny pokrowiec na sofę Grecja. Nasz elastyczny pokrowiec pasuje do różnych stylów i rozmiarów sof. Idealne rozwiązanie, aby odnowić i przedłużyć żywotność sofy, zapewniając pełną ochronę bez uszczerbku dla komfortu.

  25,70 € 28,56 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Emilia

  20 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na sofę . Pokrowiec na sofę Emilia jest wykonany z elastycznej tkaniny, która dopasowuje się do zaokrąglonych kształtów Twojej sofy. Ten wspaniały pokrowiec na sofę doskonale zakryje i ochroni podłokietniki, oparcie, siedzisko i nogi.

  39,70 € 44,11 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Strada

  236 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Pokrowiec na sofę Strada pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i nadać naszemu salonowi inny styl przy niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  24,51 € 27,23 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Diamante

  56 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Pokrowiec na sofę Diamante pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i nadać naszemu salonowi inny styl przy niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  24,56 € 27,29 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Scandi

  8 Recenzje

  Chroń swoją sofę z tym pokrowcem w stylu nordyckim, odpowiednim do każdego rodzaju otoczenia. Jest to nowa koncepcja, która łączy czerń i biel z nowym dodatkowym materiałem jako „kieszenie”. Daj odrobinę radości swojemu domowi dzięki temu wspaniałemu pokrowcowi na sofę Scandi. Nordycka estetyka na wyciągnięcie ręki!

  39,48 € 43,86 €
 • Pokrowiec na sofę Baden Big

  3 Recenzje

  Chroń swoją sofę z tym pokrowcem w stylu nordyckim. Nowa koncepcja projektowa, która łączy w sobie ochronę, modę i dekorację. Nowy dodatkowy materiał jako „kieszenie”. Daj odrobinę radości swojemu domowi dzięki temu wspaniałemu pokrowcowi na sofę, model Baden Big. Nordycka estetyka na wyciągnięcie ręki!

  34,67 € 38,52 €
 • Morgan Elastyczny pokrowiec na sofę

  8 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Morgan wykonany jest z elastycznej tkaniny szenilowej, która doskonale imituje oryginalne obicie Twojej sofy. Wyróżnia się tkaniną multielastyczną, która rozciąga się zarówno w poziomie jak i w pionie (osnowa i wątek), idealnie dopasowując się do kształtu sofy. Bardzo odporna i trwała tkanina o wysokiej jakości.

  33,84 € 37,60 €
Showing 1 - 9 of 14 items

Regulowane elastyczne pokrowce na sofy

W Maxipokrowce mamy regulowane elastyczne pokrowce na sofy, pasujące do każdego rodzaju sofy. Oferujemy Ci nowoczesny i modny produkt, o uniwersalnym kroju i łatwy do dopasowania. Odkryj nasz szeroki katalog elastycznych pokrowców na sofy i odnów swoją sofę w najlepszej cenie.


Chroń życie swoich mebli w salonie/jadalni za pomocą tanich elastycznych pokrowców na sofę odpowiednich do sof ze zdejmowanymi siedzeniami, które znajdziesz w tym szerokim dziale. Jeśli, z drugiej strony, masz sofy ze stałymi siedzeniami, nie martw się, w naszej sekcji multi-elastycznych lub superelastycznych pokrowców na sofy znajdziesz opcje, które są kompatybilne z twoją sofą.

Kup elastyczny pokrowiec na sofę

Na Maxipokrowce możesz kupić najmodniejsze i najtańsze pokrowce na sofy elastyczne i adaptacyjne pokrowce na sofy elastyczne na dzisiejszym rynku. Zakup elastycznego pokrowca na sofę i nadanie nowego życia swoim starym zużytym fotelom jest teraz możliwe dzięki wszystkim możliwościom oferowanym przez Maxipokrowce.

Specjaliści w elastycznych i odpornych pokrowcach na sofy produkowanych w całości w Hiszpanii.Chcesz nadać odrobinę stylu swojemu domowi? Nie zastanawiaj się dwa razy i przyjrzyj się naszym nowoczesnym i designerskim pokrowcom na sofy ze stretchem.

Najlepsze pokrowce na sofę

Jeśli szukasz pokrowca na sofę z wyjmowanymi poduszkami i masz ograniczony budżet, mamy wiele modeli, które idealnie wpasują się w Twoje potrzeby.

Mamy również pokrowce na sofę, które możesz wykorzystać jako elastyczny ochraniacz na sofę. Stwórz nową atmosferę chroniąc swoją sofę elastycznymi pokrowcami na sofę, które dzięki elastycznej tkaninie w pełni dopasowują się do kształtu sofy.

Nadaj nowe życie swojemu salonowi dzięki elastycznym pokrowcom na sofy

Oprócz uniwersalnego elastycznego pokrowca na sofę, na naszej stronie internetowej można znaleźć różne elastyczne opcje do pokrycia wszystkich rodzajów mebli. Elastyczne pokrowce na fotele, zarówno relaksacyjne, jak i wypoczynkowe, wśród wielu innych przedmiotów, które nadadzą nowy wygląd każdemu pomieszczeniu w Twoim domu.

Krótko mówiąc, Maxipokrowce będzie Twoim najlepszym sojusznikiem do zakupu elastycznych pokrowców na sofę online. Efekt re-upholstered w zaledwie jedno kliknięcie, z elastycznymi pokrowcami na sofę, które wyróżniają się łatwością czyszczenia i konserwacji.

Product successfully added to the product comparison!