Showing 1 - 9 of 10 items

Filtr produktów

Reviews

Elastyczne pokrowce na sofy 

 • Elastyczny pokrowiec na sofę Vega

  226 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Narzuta na sofę Vega pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i stworzyć inny styl w naszym salonie przy bardzo niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  22,93 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Emilia

  18 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na sofę . Pokrowiec na sofę Emilia jest wykonany z elastycznej tkaniny, która dopasowuje się do zaokrąglonych kształtów Twojej sofy. Ten wspaniały pokrowiec na sofę doskonale zakryje i ochroni podłokietniki, oparcie, siedzisko i nogi.

  44,11 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Strada

  220 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Pokrowiec na sofę Strada pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i nadać naszemu salonowi inny styl przy niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  27,23 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Diamante

  54 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Pokrowiec na sofę Diamante pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i nadać naszemu salonowi inny styl przy niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  27,29 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Scandi

  8 Recenzje

  Chroń swoją sofę z tym pokrowcem w stylu nordyckim, odpowiednim do każdego rodzaju otoczenia. Jest to nowa koncepcja, która łączy czerń i biel z nowym dodatkowym materiałem jako „kieszenie”. Daj odrobinę radości swojemu domowi dzięki temu wspaniałemu pokrowcowi na sofę Scandi. Nordycka estetyka na wyciągnięcie ręki!

  43,86 €
 • Pokrowiec na sofę Baden Big

  2 Recenzje

  Chroń swoją sofę z tym pokrowcem w stylu nordyckim. Nowa koncepcja projektowa, która łączy w sobie ochronę, modę i dekorację. Nowy dodatkowy materiał jako „kieszenie”. Daj odrobinę radości swojemu domowi dzięki temu wspaniałemu pokrowcowi na sofę, model Baden Big. Nordycka estetyka na wyciągnięcie ręki!

  38,52 €
 • Morgan Elastyczny pokrowiec na sofę

  8 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Morgan wykonany jest z elastycznej tkaniny szenilowej, która doskonale imituje oryginalne obicie Twojej sofy. Wyróżnia się tkaniną multielastyczną, która rozciąga się zarówno w poziomie jak i w pionie (osnowa i wątek), idealnie dopasowując się do kształtu sofy. Bardzo odporna i trwała tkanina o wysokiej jakości.

  37,60 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Andrea

  30 Recenzje

  Pokrowiec na sofę model Andrea wykonany z regulowanej elastycznej tkaniny. Odnów swoje sofy dzięki oryginalnemu marmurowemu wzorowi dostępnemu w 5 różnych kolorach.

  41,88 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Sandra

  140 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na sofę tkany z żakardu. Pokrowiec na sofę SANDRA jest wykonany z elastycznej tkaniny dopasowującej się do zaokrąglonych kształtów Twojej sofy. Ten wspaniały pokrowiec na sofę doskonale zakryje i ochroni podłokietniki, oparcie, siedzisko i nogi.

  30,25 €
Showing 1 - 9 of 10 items

W Maxipokrowce dysponujemy elastycznymi i regulowanymi pokrowcami, odpowiednimi do każdego modelu sofy. Oferujemy nowoczesny i modny produkt, który jest łatwy do założenia i posiada uniwersalny krój.

Product successfully added to the product comparison!