Rabat -15%, który możesz zastosować przy kolejnym zamówieniu, wystarczy wpisać kod BLACK15
Showing 1 - 9 of 9 items

Filtr produktów

Reviews

Elastyczne pokrowce na sofy 

 • Elastyczny pokrowiec na sofę Andrea

  28 Recenzje

  Pokrowiec na sofę model Andrea wykonany z regulowanej elastycznej tkaniny. Odnów swoje sofy dzięki oryginalnemu marmurowemu wzorowi dostępnemu w 5 różnych kolorach.

  35,21 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Vanesa

  22 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na sofę model Vanesa. Dzięki eleganckiemu wzornictwu imitującemu marmur, nadasz swoim sofom odrobinę elegancji.

  42,18 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Strada

  212 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Pokrowiec na sofę Strada pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i nadać naszemu salonowi inny styl przy niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  24,34 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Diamante

  52 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Pokrowiec na sofę Diamante pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i nadać naszemu salonowi inny styl przy niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  25,46 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Scandi

  8 Recenzje

  Chroń swoją sofę z tym pokrowcem w stylu nordyckim, odpowiednim do każdego rodzaju otoczenia. Jest to nowa koncepcja, która łączy czerń i biel z nowym dodatkowym materiałem jako „kieszenie”. Daj odrobinę radości swojemu domowi dzięki temu wspaniałemu pokrowcowi na sofę Scandi. Nordycka estetyka na wyciągnięcie ręki!

  38,01 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Vega

  221 Recenzje

  Elastyczne pokrowce na sofy tkane z żakardu. Narzuta na sofę Vega pomoże nam odnowić naszą przestrzeń i stworzyć inny styl w naszym salonie przy bardzo niewielkim budżecie, ale bez utraty jakości.

  22,93 €
 • Pokrowiec na sofę Baden Big

  2 Recenzje

  Chroń swoją sofę z tym pokrowcem w stylu nordyckim. Nowa koncepcja projektowa, która łączy w sobie ochronę, modę i dekorację. Nowy dodatkowy materiał jako „kieszenie”. Daj odrobinę radości swojemu domowi dzięki temu wspaniałemu pokrowcowi na sofę, model Baden Big. Nordycka estetyka na wyciągnięcie ręki!

  38,52 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Sandra

  135 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na sofę tkany z żakardu. Pokrowiec na sofę SANDRA jest wykonany z elastycznej tkaniny dopasowującej się do zaokrąglonych kształtów Twojej sofy. Ten wspaniały pokrowiec na sofę doskonale zakryje i ochroni podłokietniki, oparcie, siedzisko i nogi.

  25,69 €
 • Elastyczny pokrowiec na sofę Emilia

  17 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na sofę . Pokrowiec na sofę Emilia jest wykonany z elastycznej tkaniny, która dopasowuje się do zaokrąglonych kształtów Twojej sofy. Ten wspaniały pokrowiec na sofę doskonale zakryje i ochroni podłokietniki, oparcie, siedzisko i nogi.

  35,07 €
Showing 1 - 9 of 9 items

W Maxipokrowce dysponujemy elastycznymi i regulowanymi pokrowcami, odpowiednimi do każdego modelu sofy. Oferujemy nowoczesny i modny produkt, który jest łatwy do założenia i posiada uniwersalny krój.

Product successfully added to the product comparison!