Showing 1 - 9 of 19 items
Reviews

Pokrowce na sofę Ikea 

 • Pokrowiec na sofę Ektorp Strada

  4 Recenzje

  Pokrowiec na sofę STRADA odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny elastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  32,94 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Carla

  6 Recenzje

  Pokrowiec na sofę CARLA odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  69,22 €
 • Pokrowiec na sofę Kivik Render

  51 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Render odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  71,04 €
 • Pokrowiec na sofę Tidafors Emilia

  16 Recenzje

  Pokrowiec na sofę EMILIA odpowiedni dla sofy TIDAFORS, wykonany z elastycznej tkaniny; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Tidafors za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  85,28 €
 • Pokrowiec na sofę Moduł 1-osobowy Kivik...

  12 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  48,25 €
 • Pokrowiec na Fotel Tullsta Relive

  13 Recenzje

  Pokrowiec na Fotel Cabriolet Relive odpowiedni dla fotel TULLSTA, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę fotel TULLSTA za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  50,73 €
 • Pokrowiec na Fotel Tullsta Índigo

  1 Recenzje

  Pokrowiec na Fotel Cabriolet Índigo odpowiedni dla fotel TULLSTA, wykonany z tkaniny super elastyczny; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę fotel TULLSTA za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  46,46 €
 • Pokrowiec na mini szezlong Bali

  Pokrowiec na mini szezlong Bali. Wieloelastyczny pokrowiec przeznaczony do całkowitego przykrycia mini szezlonga, odpowiedni do szezlongów o długości do 210 cm. Maksymalna ochrona i całkowita renowacja szezlonga. Pokrowiec ten jest między innymi kompatybilny z sofą Ikea model Bollstanäs.

  81,83 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Render

  24 Recenzje

  Pokrowiec na sofę RENDER odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  52,96 €
Showing 1 - 9 of 19 items

Pokrowce na sofy kompatybilne z modelami sof Ikea ®. Dlaczego warto kupić jeden z tych pokrowców na sofę? Elastyczny materiał, z którego są wykonane, fakt, że są uszyte na miarę oraz guma z jaką są wykończone, zapobiegają ich przesuwaniu się czy tworzeniu marszczeń. Umieszczenie ich nie zajmie więcej niż minutę, a efekt będzie taki, jakbyś ponownie tapicerował sofę.

Product successfully added to the product comparison!