Showing 10 - 15 of 15 items
Reviews

Pokrowce na sofę Ikea 

 • Pokrowiec na sofę Ektorp Carla

  5 Recenzje

  Pokrowiec na sofę CARLA odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  62,00 €
 • Pokrowiec na sofę Kivik Render

  45 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Render odpowiedni dla sofy KIVIK, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Chroń lub odnów tapicerkę sofy Kivik za pomocą niestandardowego pokrowca. Umieszczenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  64,35 €
 • Pokrowiec na sofę Klippan Relive

  Pokrowiec na sofę Klippan Relive. Praktyczny pokrowiec wykonany z superelastycznej tkaniny, który dopasowuje się do kształtu sofy. Model dostosowany do sofy Klippan firmy Ikea i innych podobnych modeli. Łatwy do założenia i prania, całkowicie pokrywa Twoją ulubioną sofę, zapewniając lepszą ochronę. 

  77,24 €
 • Pokrowiec na sofę Klippan Índigo

  Pokrowiec na sofę Klippan Índigo. Praktyczny pokrowiec wykonany z super elastyczny tkaniny, który dopasowuje się do kształtu sofy. Model dostosowany do sofy Klippan firmy Ikea i innych podobnych modeli. Łatwy do założenia i prania, całkowicie pokrywa Twoją ulubioną sofę, zapewniając lepszą ochronę.

  68,51 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Klippan

  9 Recenzje

  Dwustronny pokrowiec na sofę Klippan, dostępny w 6 różnych kolorach, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej dekoracji i tapicerki Twojej sofy. Niedrogi i łatwy w założeniu pokrowiec, idealny do codziennego użytku i specjalnych okazji. Osiąga nienaganny efekt, a tym samym chroni sofę przed uszkodzeniem i plamami. Sofie wygody i komfortu.

  24,35 € 30,44 €
 • Pokrowiec na sofę Ektorp Willow

  5 Recenzje

  Pokrowiec na sofę WILLOW odpowiedni dla sofy EKTORP, wykonany z tkaniny multielastycznej; maksymalne dopasowanie do kształtu sofy zapobiegające przesuwaniu się pokrowca. Zabezpiecz lub odnów tapicerkę swojej sofy Ektorp za pomocą niestandardowego pokrowca. Założenie go nie zajmie więcej niż minutę, a uzyskasz bezkonkurencyjny wynik.

  40,26 €
Showing 10 - 15 of 15 items

Pokrowce na sofy kompatybilne z modelami sof Ikea ®. Dlaczego warto kupić jeden z tych pokrowców na sofę? Elastyczny materiał, z którego są wykonane, fakt, że są uszyte na miarę oraz guma z jaką są wykończone, zapobiegają ich przesuwaniu się czy tworzeniu marszczeń. Umieszczenie ich nie zajmie więcej niż minutę, a efekt będzie taki, jakbyś ponownie tapicerował sofę.

Product successfully added to the product comparison!