Showing 1 - 9 of 17 items
Reviews

Pokrowce na krzesła 

 • Pokrowce na krzesła Andrea

  9 Recenzje

  Pokrowce elastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło ANDREA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  19,47 €
 • Pokrowce na krzesła Sandra

  32 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej ze stretchem. Pokrowiec na krzesło SANDRA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec z pokrowcem na sofę.

  17,79 €
 • Pokrowce na krzesła Carla

  2 Recenzje

  Pokrowce multielastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło CARLA wykonany z elastycznej tkaniny w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większe dopasowanie do krzeseł o nieco większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  22,36 €
 • Pokrowce na krzesła Noemi

  3 Recenzje

  Pokrowce multielastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło NOEMI wykonany z elastycznej tkaniny w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większą adaptację do krzeseł o nieco większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  19,78 €
 • Pokrowce na krzesła Willow

  14 Recenzje

  Pokrowce na krzesła Willow. Jeśli potrzebujesz tanich i gładkich pokrowców na krzesła, model Willow jest tym, czego szukasz. Wykonany jest z multielastycznej tkaniny, która idealnie dopasowuje się do krzesła zarówno w pionie, jak i w poziomie. Posiada szeroką gamę kolorów.

  17,13 €
 • Pokrowce na krzesła Vector

  5 Recenzje

  Superelastyczne pokrowce na krzesła tkane z żakardu. Pokrowiec na krzesło VECTOR pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  25,77 €
 • Pokrowiec Na Krzesło Índigo

  2 Recenzje

  Pokrowiec Na Krzesło Índigo. Pokrowce na krzesła z oparciem lub bez. Ochrona i odnawianie krzeseł są łatwe dzięki pokrowcom na krzesła Índigo. Połącz je w dowolny sposób z innymi artykułami z kolekcji.

  20,02 €
 • Elastyczne pokrowce na krzesła Grecja

  Elastyczne pokrowce na krzesła Grecja. Wykonane z elastycznej tkaniny pokrowce idealnie dopasowują się do krzeseł, chroniąc ich tapicerkę przed codziennym zużyciem. Ich łatwa do dopasowania konstrukcja zapewnia bezproblemowe użytkowanie, umożliwiając odnowienie krzeseł w ciągu kilku minut.

  15,14 €
 • Pokrowce na krzesła Strada

  47 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej ze stretchem. Pokrowiec na krzesło STRADA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec z pokrowcem na sofę.

  13,11 €
Showing 1 - 9 of 17 items

Różnorodność modeli pokrowców na krzesła

Odkryj szeroki wybór pokrowców na krzesła dostępnych w wersji stretch, multi-elastic lub super stretch. Krzesła to mebel, którego nie może zabraknąć w domu, a ubieranie ich i przykrywanie, aby zawsze wyglądały jak najlepiej, jest bardzo łatwe dzięki pokrowcom na krzesła do jadalni z oparciem lub bez.

To kwestia czasu... użytkowanie i tarcie to warunki, które prowadzą do zużycia krzeseł w domu. Z biegiem lat na tkaninie zaczynają pojawiać się zadrapania lub małe rozdarcia, które mogą się tylko pogorszyć. Co możemy zrobić? Niewątpliwie uniwersalne pokrowce na krzesła.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć przed zakupem elastycznych pokrowców na krzesła, jest to, że istnieją zarówno modele z samym siedziskiem, jak i modele z siedziskiem i oparciem, dzięki czemu możesz ubrać i przykryć uszkodzone krzesła, niezależnie od tego, czy mają materiał tylko w obszarze siedziska, czy też materiał obejmuje nie tylko siedzisko, ale także oparcie.

Masz dość starej tkaniny, która pokrywa twoje krzesła, ale ich struktura wciąż ma długą żywotność? Zamiast kupować nowe lub pozostawiać je z wyglądem, który nadaje pomieszczeniu zaniedbany wygląd, pokrowiec na krzesło z oparciem lub bez oferuje alternatywę dla reupholsteringu krzesła w łatwy sposób.

Regulowane pokrowce na krzesła w najlepszych cenach

Regulowane pokrowce na krzesła to idealne rozwiązanie, aby odnowić krzesła za mniejsze pieniądze, ale oprócz tego mają tę zaletę, że pokrowce na krzesła kuchenne można prać tyle razy, ile chcesz, a po ponownym założeniu krzesła będą wyglądać jak nowe.

Uszkodzone krzesła? Istnieje szybka, praktyczna i niedroga alternatywa: zakup pokrowców na krzesła do salonu, które nadadzą krzesłom nowy wygląd w ciągu kilku minut i przy zerowym wysiłku.

Jeśli kupiłeś już niektóre z naszych pokrowców na sofy, być może zastanawiałeś się, czy możesz skoordynować swoje sofy w salonie z naszymi tanimi pokrowcami na krzesła do jadalni z tej samej tkaniny. Odpowiedź brzmi "tak" w przypadku wielu naszych pokrowców na sofy i fotele. Na przykład: jednym z najpopularniejszych modeli jest Glamour, z którego dostępne są wszelkiego rodzaju rozwiązania na fotele i sofy oraz oczywiście pasujący pokrowiec na krzesło Glamour, aby dopełnić przestrzeń.

Krzesła są niezbędnym meblem w domu, a ich ubieranie i przykrywanie, aby wyglądały jak najlepiej, jest łatwe dzięki pokrowcom na krzesła z oparciem.

Pokrowce na krzesła do jadalni, kuchni i biura

Czy reupholstering to jedyny sposób na odnowienie tkaniny krzesła i nadanie mu nowego wyglądu? Jest to opcja, ale lepszym rozwiązaniem niż reupholstering jest zakup regulowanych pokrowców na krzesła do jadalni, ponieważ ten element jest szybki w montażu i zapewnia doskonały efekt.

Przekształcenie uszkodzonych krzeseł w jak nowe jest prostym procesem dzięki pokrowcom na krzesła z tkaniny Maxifundas, które są sprzedawane w paczce po dwa krzesła lub paczce po sześć krzeseł. Mamy również tanie pokrowce na krzesła z oparciem o wysokości 40 cm lub 50 cm, w zależności od wybranego modelu.

Teraz, gdy wiesz, że masz ekonomiczne rozwiązanie, jeśli Twoje krzesła wymagają zmiany, możesz umieścić pokrowce na krzesła do jadalni i odkryć więcej rozwiązań dla wszystkich rodzajów siedzeń w Maxipokrowce. Jeśli masz już jasność: na co czekasz, aby kupić pokrowce na krzesła i sprawić, by były jak nowe?

Przypominamy, że dostępne są również pokrowce na sofy pasujące do wybranych pokrowców na krzesła do jadalni, nawet z tej samej tkaniny.

Product successfully added to the product comparison!