Showing 1 - 14 of 14 items
Reviews

Pokrowce na krzesła 

 • Pokrowce na krzesła Sandra

  28 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej ze stretchem. Pokrowiec na krzesło SANDRA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec z pokrowcem na sofę.

  14,02 €
 • Pokrowce na krzesła Carla

  2 Recenzje

  Pokrowce multielastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło CARLA wykonany z elastycznej tkaniny w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większe dopasowanie do krzeseł o nieco większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  22,36 €
 • Pokrowce na krzesła Noemi

  2 Recenzje

  Pokrowce multielastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło NOEMI wykonany z elastycznej tkaniny w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większą adaptację do krzeseł o nieco większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  24,86 €
 • Pokrowce na krzesła Strada

  41 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej ze stretchem. Pokrowiec na krzesło STRADA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec z pokrowcem na sofę.

  13,11 €
 • Pokrowce na krzesła Render

  20 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej multielastyczne. Pokrowiec na krzesło RENDER wykonany z tkaniny elastycznej w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większą adaptację do krzeseł o większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  16,33 €
 • Pokrowce na krzesła Vega

  2 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej ze stretchem. Pokrowiec na krzesło Vega pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec z pokrowcem na sofę.

  12,30 €
 • Pokrowce na krzesła Scandi

  Pokrowce na krzesła Scandi wykonane z elastycznej tkaniny, które wyróżniają się połączeniem czerni i bieli. Dzięki tym pokrowcom na krzesła możesz zabezpieczyć tapicerkę swoich krzeseł lub nadać nowy wygląd tapicerce dzięki bardzo prostemu zakładaniu. Udekoruj swój dom tym wspaniałym pokrowcem w stylu nordyckim.

  16,78 €
 • Pokrowce na krzesła Relive

  20 Recenzje

  Superelastyczne pokrowce na krzesła tkane z żakardu. Pokrowiec na krzesło Relive pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  19,21 €
 • Pokrowce na krzesła Willow

  13 Recenzje

  Pokrowce na krzesła Willow. Jeśli potrzebujesz tanich i gładkich pokrowców na krzesła, model Willow jest tym, czego szukasz. Wykonany jest z multielastycznej tkaniny, która idealnie dopasowuje się do krzesła zarówno w pionie, jak i w poziomie. Posiada szeroką gamę kolorów.

  39,10 €
 • Pokrowce na krzesła Glamour

  17 Recenzje

  Superelastyczne pokrowce na krzesła tkane z żakardu. Pokrowiec na krzesło GLAMOUR pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  22,98 €
 • Pokrowce na krzesła Vector

  4 Recenzje

  Superelastyczne pokrowce na krzesła tkane z żakardu. Pokrowiec na krzesło VECTOR pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  22,41 €
 • Pokrowce na krzesła Andrea

  7 Recenzje

  Pokrowce elastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło ANDREA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  16,78 €
 • Pokrowce na krzesła Emilia

  10 Recenzje

  Pokrowce elstyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło EMILIA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  15,81 €
 • Pokrowce na krzesła Zafiro

  2 Recenzje

  Pokrowce multielastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło ZAFIRO wykonany z elastycznej tkaniny w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większą adaptację do krzeseł o nieco większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  27,75 €
Showing 1 - 14 of 14 items

Pokrowce na krzesła wykonane z elastycznej i multielastycznej tkaniny z oparciem lub bez. Kup je tutaj w najlepszej cenie. Łatwe w założeniu i można je prać w pralce. Połącz pokrowiec na sofę i pokrowce na krzesła w tym samym pomieszczeniu.

Product successfully added to the product comparison!