Showing 1 - 9 of 15 items
Reviews

Pokrowce na krzesła 

 • Pokrowce na krzesła Andrea

  7 Recenzje

  Pokrowce elastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło ANDREA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  18,45 €
 • Pokrowce na krzesła Sandra

  29 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej ze stretchem. Pokrowiec na krzesło SANDRA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec z pokrowcem na sofę.

  17,79 €
 • Pokrowce na krzesła Carla

  2 Recenzje

  Pokrowce multielastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło CARLA wykonany z elastycznej tkaniny w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większe dopasowanie do krzeseł o nieco większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  22,36 €
 • Pokrowce na krzesła Noemi

  2 Recenzje

  Pokrowce multielastyczne na krzesła z tkaniny żakardowej. Pokrowiec na krzesło NOEMI wykonany z elastycznej tkaniny w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większą adaptację do krzeseł o nieco większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  19,78 €
 • Pokrowce na krzesła Willow

  14 Recenzje

  Pokrowce na krzesła Willow. Jeśli potrzebujesz tanich i gładkich pokrowców na krzesła, model Willow jest tym, czego szukasz. Wykonany jest z multielastycznej tkaniny, która idealnie dopasowuje się do krzesła zarówno w pionie, jak i w poziomie. Posiada szeroką gamę kolorów.

  17,13 €
 • Pokrowce na krzesła Vector

  4 Recenzje

  Superelastyczne pokrowce na krzesła tkane z żakardu. Pokrowiec na krzesło VECTOR pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec do tego na sofie.

  25,77 €
 • Pokrowiec Na Krzesło Índigo

  Pokrowiec Na Krzesło Índigo. Pokrowce na krzesła z oparciem lub bez. Ochrona i odnawianie krzeseł są łatwe dzięki pokrowcom na krzesła Índigo. Połącz je w dowolny sposób z innymi artykułami z kolekcji.

  20,02 €
 • Pokrowce na krzesła Strada

  44 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej ze stretchem. Pokrowiec na krzesło STRADA pozwala zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia. Dodatkowo możesz dopasować ten pokrowiec z pokrowcem na sofę.

  13,11 €
 • Pokrowce na krzesła Render

  23 Recenzje

  Pokrowce na krzesła z tkaniny żakardowej multielastyczne. Pokrowiec na krzesło RENDER wykonany z tkaniny elastycznej w obu kierunkach, poziomie i pionie, co pozwala na większą adaptację do krzeseł o większej objętości lub nieregularnym kształcie. Pokrowce te pozwalają zabezpieczyć lub odnowić tapicerkę krzeseł z oparciem lub bez. Łatwe do założenia.

  16,33 €
Showing 1 - 9 of 15 items

Pokrowce na krzesła wykonane z elastycznej i multielastycznej tkaniny z oparciem lub bez. Kup je tutaj w najlepszej cenie. Łatwe w założeniu i można je prać w pralce. Połącz pokrowiec na sofę i pokrowce na krzesła w tym samym pomieszczeniu.

Product successfully added to the product comparison!