Showing 1 - 15 of 19 items

Filtr produktów

Reviews

Fotel Relax 

 • Pokrowiec na sofę Relax 3 osobową z...

  14 Recenzje

  Pokrowiec na sofę relax 3-osobową Glamour. Stwórz nowoczesną i komfortową atmosferę w swoim salonie z pokrowcem Relax Glamour, jednocześnie chroniąc tapicerkę swojej sofy. Trwałość i wygoda gwarantowane dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do wykonania pokrowca.

  99,83 €
 • Pokrowiec na Sofę Relax 3 osobową z...

  12 Recenzje

  Pokrowiec na sofę relax 3-osobową Vega. Stwórz nowoczesną i komfortową atmosferę w swoim salonie z pokrowcem Relax Vega, jednocześnie chroniąc tapicerkę swojej sofy. Trwałość i wygoda gwarantowane dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do wykonania pokrowca.

  49,30 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Strada

  50 Recenzje

  Pokrowiec Strada na fotel Relax. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożony z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  36,80 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Relive

  76 Recenzje

  Pokrowiec superelastyczny Relive. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa fotel relax, złożony z dwóch części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny i użyteczny efekt, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  56,42 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Scandi

  3 Recenzje

  Pokrowiec na fotel Relax Scandi. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek nie jest razem z siedziskiem, w standartowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożony z kilku elementów, dzięki czemu uzyskuje optymalny efekt. Ponadto dzięki stylowi pokrowca, zostaniesz przeniesiony do skandynawskiego,...

  60,43 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Render

  38 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Render. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  57,74 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Glamour

  28 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na fotel relax Glamour. Odpowiedni dla foteli relaksacyjnych zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z dwóch części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny i użyteczny efekt, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji...

  70,13 €
 • Dwustronny pokrowiec na sofę Relax Alma

  10 Recenzje

  Przykryj sofę lub fotel szybko i łatwo w ciągu kilku sekund.

  28,82 € 32,02 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Sandra

  15 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Sandra. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  44,53 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Carla

  9 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Carla. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  70,34 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Vector

  8 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na fotel relax Vector. Odpowiedni dla foteli relaksacyjnych zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z dwóch części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny i użyteczny efekt, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji...

  80,21 €
 • Pokrowiec na sofę Relax Viena

  19 Recenzje

  Pokrowiec uniwersalny model Viena, odpowiedni dla sofy Relax, Fotela lub 1-osobowej sofy.

  29,53 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Emilia

  5 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Emilia. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  60,07 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Willow

  5 Recenzje

  Pokrowiec na fotel relax Willow. Jeśli potrzebujesz gładkiego pokrowca na sofę relax, model Willow jest tym, czego szukasz. Uszyty jest z elastycznej tkaniny, która idealnie dopasowuje się do sofy, zarówno w pionie, jak i poziomie. Posiada szeroką gamę kolorów.

  55,81 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Paula

  9 Recenzje

  Pokrowiec uniwersalny model Paula, odpowiedni na Sofy Relax, Fotel lub sofę 1-osobową.

  41,81 €
Showing 1 - 15 of 19 items

Pokrowce na fotele Relax, odpowiednie w przypadku foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska oraz sof z podnóżkami (patrz rozmiary). Pokrowce te całkowicie pokrywają całą sofę relax i składają się z kilku części (patrz specyfikacje każdego modelu), dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i bezkonkurencyjną użyteczność. Nie przesuwają się podczas korzystania z funkcji relax, a do wyboru są pokrowce z tkaniny elastycznej, multi-elastycznej lub powercover.

Product successfully added to the product comparison!