Showing 1 - 9 of 29 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Fotel Relax 

 • Pokrowiec na fotel Relax Andrea

  1 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Andrea. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  66,30 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Diamante

  8 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Diamante. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax. 

  48,67 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Carla

  18 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Carla. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  89,35 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Noemi

  2 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Noemi. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub o większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  76,04 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Strada

  51 Recenzje

  Pokrowiec Strada na fotel Relax. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożony z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  45,74 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Sandra

  19 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Sandra. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  46,51 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Glamour

  31 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na fotel relax Glamour. Odpowiedni dla foteli relaksacyjnych zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z dwóch części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny i użyteczny efekt, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji...

  74,40 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Willow

  7 Recenzje

  Pokrowiec na fotel relax Willow. Jeśli potrzebujesz gładkiego pokrowca na sofę relax, model Willow jest tym, czego szukasz. Uszyty jest z elastycznej tkaniny, która idealnie dopasowuje się do sofy, zarówno w pionie, jak i poziomie. Posiada szeroką gamę kolorów.

  64,18 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Render

  43 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Render. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  66,03 €
Showing 1 - 9 of 29 items

Pokrowce na fotele Relax, odpowiednie w przypadku foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska oraz sof z podnóżkami (patrz rozmiary). Pokrowce te całkowicie pokrywają całą sofę relax i składają się z kilku części (patrz specyfikacje każdego modelu), dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i bezkonkurencyjną użyteczność. Nie przesuwają się podczas korzystania z funkcji relax, a do wyboru są pokrowce z tkaniny elastycznej, multi-elastycznej lub powercover.

Product successfully added to the product comparison!