Showing 1 - 9 of 24 items

Filtr produktów

Reviews

Fotel Relax 

 • Pokrowiec na fotel Relax Diamante

  6 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Diamante. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax. 

  42,42 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Carla

  18 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Carla. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  67,49 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Noemi

  2 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Noemi. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub o większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  76,04 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Render

  41 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Render. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  63,50 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Vector

  9 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na fotel relax Vector. Odpowiedni dla foteli relaksacyjnych zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z dwóch części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny i użyteczny efekt, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji...

  80,21 €
 • Pokrowiec na sofę Relax 3 osobową z...

  17 Recenzje

  Pokrowiec na sofę relax 3-osobową Glamour. Stwórz nowoczesną i komfortową atmosferę w swoim salonie z pokrowcem Relax Glamour, jednocześnie chroniąc tapicerkę swojej sofy. Trwałość i wygoda gwarantowane dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do wykonania pokrowca.

  107,81 €
 • Pokrowiec na Sofę Relax 3 osobową z...

  25 Recenzje

  Pokrowiec na sofę relax 3-osobową Vega. Stwórz nowoczesną i komfortową atmosferę w swoim salonie z pokrowcem Relax Vega, jednocześnie chroniąc tapicerkę swojej sofy. Trwałość i wygoda gwarantowane dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do wykonania pokrowca.

  49,30 €
 • Pokrowiec na sofę Relax Viena

  22 Recenzje

  Pokrowiec na sofę Relax Viena. Dzięki tej wspaniałej propozycji w zaledwie kilka sekund pokryjesz swój fotel relaksacyjny, fotel wypoczynkowy lub sofę 1-osobową. Dostępne w 10 kolorach, aby odnowić Twój fotel z nienagannym rezultatem. Dodatkowo, osłona podłokietnika posiada kieszenie do przechowywania.

  32,48 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Paula

  12 Recenzje

  Pokrowiec na fotel Relax Paula. Obowiązuje dla fotela relaksacyjnego, fotela wypoczynkowego lub sofy 1 osobowej. Żakardowa tkanina szenilowa, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Doskonała opcja na szybkie i łatwe przykrycie fotela. Dodatkowo, osłona podłokietnika posiada kieszenie do przechowywania.

  43,90 €
Showing 1 - 9 of 24 items

Pokrowce na fotele Relax, odpowiednie w przypadku foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska oraz sof z podnóżkami (patrz rozmiary). Pokrowce te całkowicie pokrywają całą sofę relax i składają się z kilku części (patrz specyfikacje każdego modelu), dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i bezkonkurencyjną użyteczność. Nie przesuwają się podczas korzystania z funkcji relax, a do wyboru są pokrowce z tkaniny elastycznej, multi-elastycznej lub powercover.

Product successfully added to the product comparison!