Showing 1 - 9 of 30 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Fotel Relax 

 • Pokrowiec na fotel Relax Andrea

  2 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Andrea. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  66,30 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Diamante

  10 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Diamante. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax. 

  48,67 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Carla

  19 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Carla. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  89,35 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Noemi

  3 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Noemi. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub o większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  76,04 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Strada

  52 Recenzje

  Pokrowiec Strada na fotel Relax. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożony z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  45,74 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Sandra

  21 Recenzje

  Pokrowiec elastyczny na fotel Relax Sandra. Odpowiedni dla foteli relax zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt i użyteczność, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji relax.

  46,51 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Glamour

  34 Recenzje

  Superelastyczny pokrowiec na fotel relax Glamour. Odpowiedni dla foteli relaksacyjnych zmechanizowanych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska, w standardowych kształtach, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z dwóch części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny i użyteczny efekt, nie przesuwa się podczas korzystania z funkcji...

  90,97 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Willow

  9 Recenzje

  Pokrowiec na fotel relax Willow. Jeśli potrzebujesz gładkiego pokrowca na sofę relax, model Willow jest tym, czego szukasz. Uszyty jest z elastycznej tkaniny, która idealnie dopasowuje się do sofy, zarówno w pionie, jak i poziomie. Posiada szeroką gamę kolorów.

  64,18 €
 • Pokrowiec na fotel Relax Render

  48 Recenzje

  Elastyczny pokrowiec na fotel Relax Render. Odpowiedni dla zmechanizowanych foteli relax, w których podnóżek jest niezależny od siedzenia, w standardowych kształtach i / lub większej objętości, z uszami lub bez. Całkowicie zakrywa sofę relax, złożoną z kilku części, dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt, ponieważ nie przesuwa się podczas korzystania z...

  66,03 €
Showing 1 - 9 of 30 items

Pokrowce na fotel Relax w kilku sztukach do foteli zmechanizowanych.

Pokrowce na fotele Relax, odpowiednie do zmechanizowanych foteli relaksacyjnych, w których podnóżek jest niezależny od siedziska oraz do sof ze stopkami razem. Wiemy, że jednym z największych zmartwień jest znalezienie pokrowców na fotele relaksacyjne i fotele z nogami razem, ponieważ nie zawsze łatwo jest znaleźć odzież, która dostosowuje się do tych foteli i ich kształtu.

Niezależnie od tego, jaki fotel relaksacyjny chcesz chronić i jakie są tego powody, w naszym katalogu z łatwością znajdziesz rozwiązanie, które idealnie odpowiada Twoim wymaganiom, preferencjom... Co więcej, mamy tak wiele rozwiązań, że jeśli chcesz kupić pokrowiec na sofę relaksacyjną, mamy różne modele, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Odkryj pokrowiec na fotel relaksacyjny z nóżkami razem

Te pokrowce na fotel relaksacyjny całkowicie zakrywają cały fotel i składają się z jednej lub kilku części (patrz specyfikacje w każdym modelu), dzięki czemu uzyskuje się optymalny rezultat i niezrównaną użyteczność. Nie przesuwają się podczas korzystania z funkcji relaksu i można wybierać między pokrowcami wykonanymi z elastycznej, wieloelastycznej lub super elastycznej tkaniny. Mamy pokrowce dostępne zarówno w wersji tylko na fotel relaksacyjny, jak i na fotel relaksacyjny z nogami.

Znalezienie tanich pokrowców na fotele relaksacyjne jest bardzo łatwe dzięki różnorodności kolorów, modeli i cen oferowanych przez Maxipokrowce. Najlepszym pomysłem na uzyskanie efektu reupholsteringu na fotelu relaksacyjnym jest całkowite pokrycie go pokrowcem na fotel relaksacyjny, pokrowcem, który zakrywa, chroni, ubiera i, krótko mówiąc, sprawia, że fotel wygląda jak nowy.

Jakie są najlepsze rozwiązania do ochrony foteli zmechanizowanych? Niewątpliwie zarówno regulowane pokrowce na fotele relaksacyjne, jak i pokrowce na fotele okażą się najlepszymi sprzymierzeńcami w ochronie tego typu foteli.

Wybierz pokrowiec na sofę relaksacyjną:

Pokrowiec z elastycznej tkaniny

Masz sofę relaksacyjną i nie wiesz, jak ją chronić? W tej sekcji możesz wybrać pokrowiec na sofę 3-osobową, który najbardziej Ci się podoba. Niezależnie od tego, czy jest to pokrowiec na sofę 3-osobową Glamour, czy pokrowiec na sofę 3-osobową Vega, efekt tapicerowania uzyskasz w zaledwie kilka minut.

Pokrowiec z tkaniny wieloelastycznej

Użytkowanie i tarcie niszczą tkaniny sof, ale to już wiesz. Sofy Relax nie są wolne od tych problemów. Jeśli posiadasz sofę o standardowym kształcie, z trzema siedziskami i dwoma podnóżkami i znasz już zalety oferowane przez Maxipokrowce i wszystkie jego różne pokrowce na sofy, nowe pokrowce na sofy Relax z trzema siedziskami i dwoma podnóżkami będą idealne do odnowienia stylu Twoich sof.


Pokrowiec z tkaniny Powercover

Ponieważ jest to elastyczny pokrowiec na sofę wykonany z tkaniny powercover lub tego samego, superelastycznego i w jednym kawałku, jego umieszczenie jest szybkie i łatwe; jednak wynik jest nienaganny, dzięki wysokiej zdolności adaptacji do kształtów standardowych sof. I oczywiście zachowuje cechy funkcjonalne sofy, tj. funkcja relaksu może być nadal używana w normalny sposób.

Product successfully added to the product comparison!