Showing 1 - 9 of 14 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Materiał na metry 

 • Materiał Sandra

  6 Recenzje

  Materiał na metry Sandra ma teraz tę zaletę, że możesz kupić te n materiał na pokrowce na metry , dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  11,69 €
 • Materiał Vanesa

  1 Recenzje

  Materiał Vanesa. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.  

  20,32 €
 • Materiał Andrea

  1 Recenzje

  Materiał Andrea. Teraz możesz kupić w naszym sklepie materiał do swoich pokrowców na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania pufów, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  20,32 €
 • Materiał Noemi

  Bielastyczny materiał Noemi. Materiał tkany Noemi posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.    

  22,15 €
 • Materiał Carla

  1 Recenzje

  Materiał na metry Carla. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp...    

  22,31 €
 • Materiał Strada

  15 Recenzje

  Materiał Strada. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  9,30 €
 • Materiał Diamante

  4 Recenzje

  Materiał tkany Diamante, posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp...

  10,57 €
 • Materiał Willow

  2 Recenzje

  Materiał tkany Willow posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  17,42 €
 • Materiał Relive

  6 Recenzje

  Model Relive jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia większą zdolność adaptacji dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach. Idealnie dopasowuje się do dowolnego kształtu na rynku.

  23,37 €
Showing 1 - 9 of 14 items

Rozmiary: tkaniny na metry do produkcji pokrowców na sofy

W Maxipokrowce mamy tę zaletę, że możemy kupić tkaniny do tapicerowania foteli na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału potrzebujesz do wykonania pokrowców na pufy, fotele, krzesła itp.

Długości są sprzedawane na metry, aby zagwarantować, że nie zabraknie ci materiału do wykonania pokrowców na sofy lub inne meble na wymiar. Ponadto tego typu tkaniny na pokrowce na sofy są dostępne w nieskończonej liczbie kolorów i różnych materiałów, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do wystroju Twojego domu.

Kup tkaniny na pokrowce na sofy

Odkryj modele tkanin do tapicerowania sof wykonane z elastycznej, wieloelastycznej i super elastycznej tkaniny, nowej i opatentowanej tkaniny, która zapewnia większą zdolność adaptacji dzięki elastyczności tego rodzaju tkaniny na sofy. Jest idealny do idealnego dopasowania do każdego kształtu na rynku.

Ponieważ są to elastyczne tkaniny na pokrowce na sofy, należy wziąć pod uwagę, że tkanina ma pewne wymiary w spoczynku, a podczas rozciągania uzyskuje się większą długość, osiągając całkowitą zdolność adaptacji.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pokrowców na sofy, dlatego tkanina na pokrowce na sofy, mimo że nie jest konwencjonalnym artykułem, nie powinna pozostać w tyle. Zmiana sofy o niekonwencjonalnych kształtach i jej ochrona nie będzie problemem dzięki szerokiej gamie możliwości i tkanin na pokrowce na sofy oferowanych przez Maxipokrowce, w skandalicznych cenach.

Różnorodność tkanin i odcieni pokrowców na sofy szyte na miarę

Tkaniny na sofy są wykonane ze specjalnego rodzaju tkaniny, która jest łatwa do prania, z wykończeniem antypoślizgowym, łatwa do suszenia, antypleśniowa i miękka w dotyku. Szycie pokrowców na sofy na miarę jest możliwe dzięki metrajes. Ten rodzaj elastycznej tkaniny tapicerskiej będzie najlepszym sprzymierzeńcem, aby odmienić sofę.

Product successfully added to the product comparison!