Showing 1 - 9 of 14 items

Filtr produktów

Włączone filtry:
Reviews

Materiał na metry 

 • Materiał Sandra

  6 Recenzje

  Materiał na metry Sandra ma teraz tę zaletę, że możesz kupić te n materiał na pokrowce na metry , dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  11,69 €
 • Materiał Vanesa

  1 Recenzje

  Materiał Vanesa. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.  

  20,32 €
 • Materiał Andrea

  1 Recenzje

  Materiał Andrea. Teraz możesz kupić w naszym sklepie materiał do swoich pokrowców na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania pufów, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  20,32 €
 • Materiał Noemi

  Bielastyczny materiał Noemi. Materiał tkany Noemi posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.    

  22,15 €
 • Materiał Carla

  1 Recenzje

  Materiał na metry Carla. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp...    

  22,31 €
 • Materiał Strada

  14 Recenzje

  Materiał Strada. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  9,30 €
 • Materiał Diamante

  3 Recenzje

  Materiał tkany Diamante, posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp...

  10,57 €
 • Materiał Willow

  2 Recenzje

  Materiał tkany Willow posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  17,42 €
 • Materiał Relive

  5 Recenzje

  Model Relive jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia większą zdolność adaptacji dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach. Idealnie dopasowuje się do dowolnego kształtu na rynku.

  23,37 €
Showing 1 - 9 of 14 items

Teraz możesz kupować tkaniny na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania rzeczy.

Product successfully added to the product comparison!