Showing 1 - 14 of 14 items

Filtr produktów

Reviews

Materiał na metry 

 • Materiał Sandra

  4 Recenzje

  Materiał na metry Sandra ma teraz tę zaletę, że możesz kupić te n materiał na pokrowce na metry , dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  11,68 €
 • Materiał Strada

  13 Recenzje

  Materiał Strada. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  9,30 €
 • Materiał Diamante

  3 Recenzje

  Materiał tkany Diamante, posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp...

  10,06 €
 • Materiał Vanesa

  1 Recenzje

  Materiał Vanesa. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.  

  15,12 €
 • Materiał Willow

  2 Recenzje

  Materiał tkany Willow posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  15,14 €
 • Materiał Viena

  Materiał tkany Viena. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  15,37 €
 • Materiał Render

  Materiał na metry Redner ma teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  15,76 €
 • Materiał Andrea

  Materiał Andrea. Teraz możesz kupić w naszym sklepie materiał do swoich pokrowców na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania pufów, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  16,63 €
 • Materiał Emilia

  1 Recenzje

  Materiał na metry Emilia. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  16,63 €
 • Materiał Glamour

  3 Recenzje

  Model Glamour jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia większą zdolność adaptacji dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach. Idealnie dopasowuje się do dowolnego kształtu na rynku.

  19,98 €
 • Materiał Relive

  4 Recenzje

  Model Relive jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia większą zdolność adaptacji dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach. Idealnie dopasowuje się do dowolnego kształtu na rynku.

  20,12 €
 • Materiał Carla

  1 Recenzje

  Materiał na metry Carla. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp...    

  20,27 €
 • Materiał Noemi

  Bielastyczny materiał Noemi. Materiał tkany Noemi posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.    

  20,12 €
 • Materiał Paula

  Materiał tkany Paula. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  20,38 €
Showing 1 - 14 of 14 items

Teraz możesz kupować tkaniny na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania rzeczy.

Product successfully added to the product comparison!