Showing 10 - 14 of 14 items

Filtr produktów

Reviews

Materiał na metry 

 • Materiał Viena

  Materiał tkany Viena. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  15,38 €
 • Materiał Render

  Materiał na metry Redner ma teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  15,76 €
 • Materiał Emilia

  1 Recenzje

  Materiał na metry Emilia. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  16,63 €
 • Materiał Glamour

  3 Recenzje

  Model Glamour jest wykonany z nowatorskiego i opatentowanego superelastycznego materiału, który zapewnia większą zdolność adaptacji dzięki super rozciągliwości we wszystkich kierunkach. Idealnie dopasowuje się do dowolnego kształtu na rynku.

  19,98 €
 • Materiał Paula

  Materiał tkany Paula. Posiada teraz tę zaletę, że możesz kupić ten materiał na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania puf, poduszek, krzeseł, oparć itp.

  20,38 €
Showing 10 - 14 of 14 items

Teraz możesz kupować tkaniny na pokrowce na metry, dzięki czemu możesz dokładnie zdecydować, ile materiału będziesz potrzebować do wykonania rzeczy.

Product successfully added to the product comparison!